Elektronik Intel Arc A750 8 GB ekran kartı 6918 TL!

Benim 2013 yılında aldığım ve 2 defa reball arızasından dolayı istanbula tamire gönderip sonrasında parça niyetine sattığım asus hd 7850 2 gb 256 bit ekran kartı vardı bana yetiyordu açıkcası sizden tek öğrenmek istediğim şu bu intel arc ı alsam orta seviye bir bilgisayar oyuncusu için yeterli olurmu beni 4-5 sene idare edermi ben öyle maximum grafik ayarları felan istemiyorum eh işte diyecek kadar oynatsın yeter 14 - 15.000 tl bi ekran kartına bağlamak istemiyorum doğruyu söylemek gerekirse
Yeter

Benim 2013 yılında aldığım ve 2 defa reball arızasından dolayı İstanbul'a tamire gönderip sonrasında parça niyetine sattığım ASUS HD 7850 2 GB 256 bit ekran kartı vardı bana yetiyordu açıkçası sizden tek öğrenmek istediğim şu bu Intel arc ı alsam orta seviye bir bilgisayar oyuncusu için yeterli olur mu beni 4-5 sene idare eder mi ben öyle maximum grafik ayarları falan istemiyorum eh işte diyecek kadar oynatsın yeter 14 - 15.000 TL bir ekran kartına bağlamak istemiyorum doğruyu söylemek gerekirse

RX 6700XT daha iyi olur, işlemci nedir, çözünürlük ne olacak?

RX 6700XT daha iyi olur, işlemci nedir, çözünürlük ne olacak?

intel core i7 4770 k 16 gb Ram 1000 w güç kaynağı

bu olurmu acaba

bu olurmu acaba

O işlemciyi değiştirin.

O işlemciyi değiştirin.

pardon yanlış anlamayında işlemci ile en alakası var benim işlemciden bir şikayetim yok ki

pardon yanlış anlamayında işlemci ile en alakası var benim işlemciden bir şikayetim yok ki
Bir ekran kartından tam performans almak için darboğaz olmaması ve işlemcinin, o ekran kartını besleyecek kadar güçlü olması gerekir. Sizin işlemciniz eski bir model ve günümüz orta seviye ekran kartlarını tam besleyebilecek güce sahip değil.

Bit değeri bir şey ifade etmiyor attıklarıma bakabilirsiniz hem bütçeye uyuyor hem de işlemciyi yenilemiş oluyorsunuz.

yani ben bu ekran kartlarını sisteme taksam çalışmazmı yoksa ekran kartının performansımı düşük olur ben orta seviye oyun oynatmasını istiyorum maximum ayarlara çekmeyecem 3-4 sene götürmesi lazım beni tavuk satın alır gibi sürekli sistem yenileyemem ben o yüzden soruyorum

Geri
Yukarı