Intel Core İ5 7500 ve GTX 1050 Ti Tabanlı Sistem Düşük FPS Sorunu

GeZZginn

Hectopat
Yer
Tekirdağ
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sistemim:
  • GTX 1050Tİ 4GB
  • Intel Core İ5 7500
  • Asus Prime B250M-K
Call of duty İnfinite warfare gibi bir oyunda 40 derece sıcaklık, yüsekek ayarlarda 55-60 FPS alıyordum. Diğer oyunlarımıda ise CS:GO'ya girdiğimde en düşük ayarlarda 30 FPS alıyorum. Sonrasında Minecraft yükledim ve bunda da aldığı FPS 60 :( Youtube üzerinden sistemimin bu oyunlarda oyun performansına baktığım FPS'ler havada uçuşuyor. Bilgisi olan arkadaşlar var mı ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartı sürücem hepsi güncel bilgisayarımı daha 1 hafta önce kurdum

Hocam bende ilk olarak oyun düşükte olduğu için kendisini vermiyor falan dedim yüksek ayarlara alınca daha da düştü :)

Şuan sistemimde COD infinite ve ghost var

Hata çözülmüştür
-ilk olarak yapmanız gereken nvidia experence üzerinden cs:go yu ataratıp oyuna girmeniz daha sonrasında ise oyunu yüksek ayarlarda oynayın ben en düşük ayarlarda oynayayım daha fazla fps alayım diye birşey yok isteseniz bile gözünüz algılamıyor :)
- Bu seferde fps yükseldi ancak ara sıra dibe çöküyorsa windows gün performansı modundadır bunu yüksek güç yapın ve rush b

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı