Intel G41 Win 8.1 driver yüklenmiyor

mertelos

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, benim ekran kartım yok anakartı kullanıyorum. Windows 7 ama Windows 8'e geçtiğimde driver kurulmuyor. Driver pack yüklüyorum olmuyor ekran kartım Intel G41 Express chipset, yardımcı olursanız teşekkür ederim.

İkimizinki farklı sürücüler sanırım o yüzden ikisini de deneyin.

Ben aslında iki sürücüden de memnunum. Ama aslında bir tablo vardı sürücü listesini gösteriyordu. Oradan en son sürücüyü bulup kurmuştum ben. Ve hatırladığım kadarıyla bu gönderdiğimden günceli vardı ve Windows 7 uyumluydu. Gerçi her işletim sistemine kuruluyordu ama neyse.

Ben aslında iki sürücüden de memnunum. Ama aslında bir tablo vardı sürücü listesini gösteriyordu. Oradan en son sürücüyü bulup kurmuştum ben. Ve hatırladığım kadarıyla bu gönderdiğimden günceli vardı ve Windows 7 uyumluydu. Gerçi her işletim sistemine kuruluyordu ama neyse.

G41 Express Chipset kullanmayalı 7 sene olmuştur umarım sende yakın zamanda kullanmaktan kurtulur daha iyi şeyler kullanırsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biliyorum zaten öyle yapacağım. Senin dediğini yapmadım daha.

Acaba bütüüün her şeyi silerek sağlam bir şekilde Windows 8.1 kurulumu yapar mısın acaba. Tertemiz olsun PC. (eğer önemli dosyaların varsa bir yere aktar tabii ki de).

Sonra Windows'un kurduğu sürücü kalsın.

Hocam aygıt yöneticisinden yükleyin setup ile değil.
Otomatik yükledi şimdi deneyeceğim.
Acaba bütüüün her şeyi silerek sağlam bir şekilde Windows 8.1 kurulumu yapar mısın acaba. Tertemiz olsun PC. (eğer önemli dosyaların varsa bir yere aktar tabii ki de).

Sonra Windows'un kurduğu sürücü kalsın.
Kanka benim 2. harddiskim boş şimdi oyunu deneyeceğim.

Geri
Yukarı