Intel mi? AMD mi?

Intel mi? AMD mi?

• Oy verenlerin toplamı
    50
Ülkede bu düşünce tarzı yüzünden onca insanı gazeteciyi hapse attılar, herkesin düşüncesi kendine doğrudur. Senin kararınla uyuşmuyor diye kimsenin düşüncesine yanlış diyemezsin. Sende kendi düşünceni ortaya yazarsın kişiye özel yazıp yanlış düşünüyorsun demenin sevunulması olamaz.

Kardeşim sen anlamıyorsun hala arkadaşa düzgün bir üslüp ile düşüncesinin yanlış olduğunu ama yine de düşüncesine saygı duyduğumu belirttim. Tekrar söylüyorum insanlar bir kişiye saygı duymazsa kendisi saygısızlık yapmış olur.

Kardeşim sen anlamıyorsun hala arkadaşa düzgün bir üslüp ile düşüncesinin yanlış olduğunu ama yine de düşüncesine saygı duyduğumu belirttim. Tekrar söylüyorum insanlar bir kişiye saygı duymazsa kendisi saygısızlık yapmış olur.
Neyse beni yine anlamadın.
Bence böyle boş ve anlamsız başlıklara yetkililer izin vermemeli. Ortamda malesef düşüncesini bile düzgün bir uslub ve seviye ile yazmayı beceremeynlerde var. Biri birşey yazsa anında şahsi yazım yazılıyor. Benim görüşüm bu.

Oyun olarak Intel daha iyi. Ama evet 10-20 FPS farkı var. F/P olarak AMD. Uzun ömürlü AMD oluyorlar. Biri gidip i5 9600K 6 çekirdek ise R7 2700X 8 çekirdek. Intel çekirdekde cimrisi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı