Intel mi? AMD mi?

Intel mi? AMD mi?

• Oy verenlerin toplamı
    50
Kardeşim yorumunun yanlış olduğunu düşünüyorum. Böyle bir algıdan lütfen çıkın. İşte şunda AMD işte şunda Intel demek bana göre yanlış. Bu düşünce eski kafada kalmış kıişilerin düşüncesi. AMD'nin her türlü Intel'den daha iyi olduğunu düşünüyorum. Tabiki senin fikrine saygı duyuyorum. İyi sosyaller diliyorum.

Hem düşüncene saygı duyuyorum diyorsun hem de yanlış olduğunu söylüyorsun bu nasıl kafa yapısı. Ben de bunu anlamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
@C.A.R.T.E.L Intel fanboy olup, araştırmaya ne dersin? Birazcık araştırma yapsan AMD daha üstün olduğunu bilirsin zaten. Sana göre i5 9400F, Ryzen 5 1600 AF işlemcisine göre daha iyi?

Sen önce okuduğunu anlamayı öğren, bırak AMD'yi Intel'i.

Ben burada Intel daha iyidir ya da AMD daha iyidir diye bir şey yazmadım sen gaipten görüntü falan mı alıyorsun?

Son düzenleyen: Moderatör:
@C.A.R.T.E.L Intel fanboy olup, araştırmaya ne dersin? Birazcık araştırma yapsan AMD daha üstün olduğunu bilirsin zaten. Sana göre i5 9400F, Ryzen 5 1600 AF işlemcisine göre daha iyi?

Aynen öyle kardeşim bazı arkadaşlar hala eski kafadalar. Bir türlü o kafadan çıkamıyorlar.

Kardeşim tekrar dediğim gibi düşüncesinin yanlış olduğunu düşünmek farklı saygı duymak farkı eğer saygı duymazsam ben saygısızlık yapmış olurum:D.
Ülkede bu düşünce tarzı yüzünden onca insanı gazeteciyi hapse attılar, herkesin düşüncesi kendine doğrudur. Senin kararınla uyuşmuyor diye kimsenin düşüncesine yanlış diyemezsin. Sende kendi düşünceni ortaya yazarsın kişiye özel yazıp yanlış düşünüyorsun demenin sevunulması olamaz.

Bu konu hakkında her gün açılıyor zaten neden yapıyorsunuz bunu beğeni almak?,açtığım konuya insanlar cevap yazsın?.Neden olduğunu söyleyin neye göre İntel neye göre AMD. Oyun için mi boşta kullanım için mi? Bütçen ne kadar? Anakartının modeli ne?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı