Intel Pentium 4 3.20 GHz İşlemcili PC'ye W10 kurulur mu?

Alpaslan64

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar iyi akşamlar. Benim bir sorum olacak. Bizim yaklaşık 15 yıllık bir PC var. PC sağlam çalışıyor ama içinde Windows XP var. Ve biz bunu Windows 10'a yükseltmek istiyoruz. Bilgisayarcı o işlemci Windows 10 ile olmaz dedi. Ben sizden de fikir almak istedim. RAM şu an 2 GB ama 4 GB yapacağız. Sistem özelliklerini aşağıya bırakayım:

Intel Pentium 4 3.20 GHz işlemci
Gigabyte H55-UD3h anakart+
Şu an için 2 GB RAM sonrasında 4 GB olacak.
NVIDIA GeForce 7300LE ekran kartı

Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar iyi akşamlar. Benim bir sorum olacak. Bizim yaklaşık 15 yıllık bir PC var. PC sağlam çalışıyor ama içinde Windows XP var. Ve biz bunu Windows 10'a yükseltmek istiyoruz. Bilgisayarcı o işlemci Windows 10 ile olmaz dedi. Ben sizden de fikir almak istedim. RAM şu an 2 GB ama 4 GB yapacağız. Sistem özelliklerini aşağıya bırakayım:

Intel Pentium 4 3.20 GHz işlemci
Gigabyte H55-UD3h anakart+
Şu an için 2 GB RAM sonrasında 4 GB olacak.
NVIDIA GeForce 7300LE ekran kartı

Yardımlarınızı bekliyorum.
Yüklenmesinde bir sorun olmaz ama çok rahatsız olabilirsin. RAM çok tüketilecek ve sana az miktarda kalacak, SSD olmadığı için başlat butonuna bir şey yazıp bulmasını beklemen bile dakikalarını alacak. Benim önerim geçmemen.

Yüklenmesinde bir sorun olmaz ama çok rahatsız olabilirsin. RAM çok tüketilecek ve sana az miktarda kalacak, SSD olmadığı için başlat butonuna bir şey yazıp bulmasını beklemen bile dakikalarını alacak. Benim önerim geçmemen.
Pardon ben 120 GB SSD ekleyip işletim sistemini ona kuracağımızı yazmamışım. Ona göre değerlendirsek?

Pardon ben 120 GB SSD ekleyip işletim sistemini ona kuracağımızı yazmamışım. Ona göre değerlendirsek?
120 GB SSD ile kasmadan normal işleri tabii ki yapabilir. Çok kullanılan oyunları oynayabilirsin, videolar da izleyebilirsin üzmez.

Windows 7 desteği kesildiği için Windows 10'a yükselteceğiz.

Zaten oyun oynamayacağım. Hafif işler için kullanılacak.
Sorun yok, şimdiden hayırlı olsun. Taşır rahatlıkla.

Not: Arkadaş 2 GB RAM üstü desteklemiyor demiş, bilgim yok o konuda ona sorsanız daha iyi olacak :)

Yeni konular

Geri
Yukarı