Intel Quad Q9500 sistem uyumlu mu?

TRPRO

Centipat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, ben bir tane DDR 3 AMD HD serisi sipariş ettim serisi kaç Ti hatırlamıyorum ama 2 GB 128 bit o. Cli 1255 MHz ve daha fazla da çıkıyor bana işlemci ve PSU lazımdı şöyle bir şey buldum PSU:
İşlemci:https://www.sahibinden.com/ilan/iki...ar-masaustu-intel-quad-q9500-1044144865/detay

2 side sıfır 400 watt PSU var bir de uyumlu olurlar mı ve GTA V de kaç FPS oynarım oynamaz demeyin 15 FPS olsa bile razıyım Low ayarlarda.

MSI G41m P31

Ekran kartı o.cli hiç sıkıntısı yok anakart neredeyse sıfır diğer parçalar işlemci RAM ve gerisi hep sıfır kutudan çıkmamış yarın gelecekler.

Her şey 1000 liraya geldi 2 sene garantililer RAM 2+8 10 GB olacak sıfır 2 side.

Son düzenleme:
MSI G41m P31

Ekran kartı o.cli hiç sıkıntısı yok anakart neredeyse sıfır diğer parçalar işlemci RAM ve gerisi hep sıfır kutudan çıkmamış yarın gelecekler.

Her şey 1000 liraya geldi 2 sene garantililer RAM 2+8 10 GB olacak sıfır 2 side.
Anakartınız Q9500 ile uyumlu ama 4GB RAM DDR3 destekliyor.

Ben bir şey duymuştum ben 4 GB RAM destekleyen anakart a daha fazla RAM taksam sadece kaldırabileceği kadarını çalıştırıyormuş eğer öyleyse de olur ileride anakart ı değiştirebilirim.

Geri
Yukarı