Çözüldü Intel® Wi-Fi 6 AX201 160MHz Kod 10 ve 43 Hataları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kerem_34

Hectopat

1662799372122.png

Merhaba. Intel® Wi-Fi 6 AX201 160MHz kartım sürekli bu hatayı veriyor. Bu sebepten servise de yolladım ama sürücü ile alakalı denip geri yollandı. 1-2 aydır bu sorunlar karşılaşmıyordum ama son 1 haftadır tekrar başladı ve bir anda internetim kesiliyor. (Sürücülerim güncel.)

Bunun tam sebebi nedir? Nasıl çözülür?

Bugün ASUS'u arayacağım belki teknik destekten yardımcı olurlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Son güncelleme:
Ürünü başka bir servis noktasına götürdüm. 2 günde tamir işlemleri tamamlandı ve Wi-Fi kartı değiştirildi. Şu an sorun çözüldü.

Ümraniye servisleri hızlı çalışıyor.
Yapmanız gereken Sürücü kısmına gelip sürücüyü kaldırmak. Bende sistem İngilizce fakat konumlar aynı.

Eki Görüntüle 1515145
Denemiştim. Bu tip aygıt yöneticisinden yapılan kaldırma indirme devre dışı bırakma vs. hepsini denedim. Sanırım kayıt defteri düzenleyicisinden de belirli yöntemlerle düzeltilebiliyormuş ama tam anlayamadım.

Denemiştim. Bu tip aygıt yöneticisinden yapılan kaldırma indirme devre dışı bırakma vs. hepsini denedim. Sanırım kayıt defteri düzenleyicisinden de belirli yöntemlerle düzeltilebiliyormuş ama tam anlayamadım.
Ona yarın bir bakarım hiç görmedim öyle bir çözüm.

Tüm sürücüleri silmenin bildiğiniz bir yolu var mı?
Malesef denedim binbir çeşit yol fakat olmadı.

Merhaba. Intel® Wi-Fi 6 AX201 160MHz kartım sürekli bu hatayı veriyor. Bu sebepten servise de yolladım ama sürücü ile alakalı denip geri yollandı. 1-2 aydır bu sorunlar karşılaşmıyordum ama son 1 haftadır tekrar başladı ve bir anda internetim kesiliyor. (Sürücülerim güncel.)

Bunun tam sebebi nedir? Nasıl çözülür?

Bugün ASUS'u arayacağım belki teknik destekten yardımcı olurlar.
Aynı sorun bende de var bazen düzeliyor bazen gidiyor. Benim bilgisayarın markası ASUS. Bu aralar bu sorun fazla olmaya başladı benim takip ettiğim forumlara göre. Dolayısıyla sorun bence donanımsal değil yazılımsal.

Yeni konular

Geri
Yukarı