Intel vs AMD pinleri

Bir şeyin tamiri ne kadar basitse tasarımı o kadar iyidir diye bir söz var. Direkt ona istinaden kullanılıyor bu yöntemler.

AMD sırf tamir ediliyor diye fanboy olunacak bir marka değil.

Çok eskiden işlemciler ile ilgili haberler yapardım ve bunlar hep AMD işlemcilerdi bir süre isim olarak "AMD haberleri" ile sürekli bu şirkete ait yenilikleri yazdım.

Fakat zamanla işlemci önerme konularına gelince hep fanboy damgası yediğim için artık bu ismi değiştirdim.

Sonuç olarak, şu an bu kategori Technopat Sosyal tarihinin görmediği makaleleri gördü.

İşlemci üretimi, Nanometre, Spectre ve Meltdown, İşlemciler neden silikondan üterilir? gibi.

Evet, basitlik iyidir örneğin: Ruslar T-34 tanklarını kolayca tamir eder.

Intel için anakart olması daha kolay çünkü tek yapacağınız anakartı servise yollamak.

Garantisi yoksa geçmiş olsun yenisini alacaksınız.

Intel'in pin tasarımı kendi adına lisanslı olduğu için AMD'nin kullanma yetkisi yok bu yüzden kendi tasarımlarını kullanıyorlar.

Kaç pinini kırdın? Eğer 1 veya 2'yse bir sorun olmaz.

3 4 tane muhtemelen hatirlamiyorum direk ASUS'un yetkiki servisine yaptıracağım 150 TL falan tutar muhtemelen.
AMD sırf tamir ediliyor diye fanboy olunacak bir marka değil.

Çok eskiden işlemciler ile ilgili haberler yapardım ve bunlar hep AMD işlemcilerdi bir süre isim olarak "AMD haberleri" ile sürekli bu şirkete ait yenilikleri yazdım.

Fakat zamanla işlemci önerme konularına gelince hep fanboy damgası yediğim için artık bu ismi değiştirdim.

Sonuç olarak, şu an bu kategori Technopat Sosyal tarihinin görmediği makaleleri gördü.

İşlemci üretimi, nanometre, spectre ve meltdown, işlemciler neden silikondan üterilir? Gibi.

Evet, basitlik iyidir örneğin: Ruslar T-34 tanklarını kolayca tamir eder.

Intel için anakart olması daha kolay çünkü tek yapacağınız anakartı servise yollamak.

Garantisi yoksa geçmiş olsun yenisini alacaksınız.

Kendi elimle kırdığım için kullanıcı hatası oluyor.
Bir de aynısından aldım. Kullanıyorum bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı