İnternet aboneliğinde 3 aylık taahhüt var mı?

helxot

Decapat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Konu başlığı için kusura bakmayın, içerikte sorunun ne olduğunu detaylıca anlatacağım.

Yaz tatilinde üç aylığına şu anda boş olan babaannemin evine gidip orada biraz vakit geçirmek istiyorum. Bu esnada üç ay kullanabileceğim bir internet arayışına girdim.
Superonline en az 12 aylık taahhüt sunuyor ve yaz interneti denilen tarifelerden sunmuyor fakat Superonline binaya fiber internet sağlayabiliyor.
TurkNet taahhütsüz internet sunuyor ancak ADSL destekliyor ve 10 Mbps download ile 4 Mbps upload veriyor. Çağdışı bir internet.
Vodafone sağ olsun altyapı bile sorgulatmıyor :D
Türk Telekom da benzer şekilde ADSL sağlıyor ancak.

Superonline ile bu şekilde 3 aylık ücretlendirme ile tarife sağlanıyor mu ya da diğer operatörler ile iletişime geçip altyapı sağlanır mı sormalı mıyım?

İlginiz için teşekkürler.

Çok yüksek fiyatlara taahhütsüz olarak abonelik başlatabilirsiniz. 3. ayın sonunda iptal ettirebilirsiniz.

Turkcell Superbox tercih edebilirsiniz. (Büyük kota sorununuz olmayacaksa).

Bunun dışında benim bildiğim hep 12 - 24 aylık taahhütler var.

Ya da Turk.net'i deneyebilirsiniz ama o da sonuçta TT altyapısını kullandığı için ADSL sağlayacak sadece.

Çok yüksek fiyatlara taahhütsüz olarak abonelik başlatabilirsiniz. 3. ayın sonunda iptal ettirebilirsiniz.

Turkcell Superbox tercih edebilirsiniz. (Büyük kota sorununuz olmayacaksa).

Bunun dışında benim bildiğim hep 12 - 24 aylık taahhütler var.

Ya da Turk.net'i deneyebilirsiniz ama o da sonuçta TT altyapısını kullandığı için ADSL sağlayacak sadece.
Taahhütsüz abonelik fena cep yakacak gibi duruyor :D
Superbox stabil internet vermiyor diyorlar krza oyun oynayan birisiyim pek mantıklı gelmiyor o yüzden. Yalnız denemek için verip hani şu beğenmezseniz paranız iade kampanyası yapıyorlarsa bir deneyebilirim aslında.
Superonline da TT altyapısını kullanmıyor mu hocam nasıl Superonline fiber sağlarken diğerleri 10mbps veriyor? Ayrıca, Uydunet falan denesem onlar nasıl olur acaba?

Oyun oynayacağınızı söylememiştiniz.

O zaman superbox gibi çözümler yeterli olmayacaktır.

Yavaş falan ama taahhütsüz ADSL çözümü en uygunu gibi duruyor şu aşamada..

Yeni konular

Geri
Yukarı