İnternet altyapımın farklı sitelerde farklı gösterilmesi

Milleni altyapında alabileceğin en yüksek hızı gösteriyor. TurkNet VAE'de en fazla 35Mbps veriyor, 35Mbps gösteriyor. Superonline'nin Türk Telekom ile sadece ADSL anlaşması var, 16Mbps gösteriyor. Milleni'de yazan hızın biraz altını (altyapı sorunu yoksa) alabilirsiniz.

İptal etmenize gerek yok. WAE altyapısı olduğu için direk geçebilirsiniz.

Peki o iş nasıl olacak nasıl geçebilirim ?

Milleni altyapında alabileceğin en yüksek hızı gösteriyor. TurkNet VAE'de en fazla 35Mbps veriyor, 35Mbps gösteriyor. Superonline'nin Türk Telekom ile sadece ADSL anlaşması var, 16Mbps gösteriyor. Milleni'de yazan hızın biraz altını (altyapı sorunu yoksa) alabilirsiniz.

50 mbps bile yeter bana :)

Bir de ben 1 ya da 1.5 hafta Turknet'i deneyebilir miyim eğer beğenmezsem evrak getirmeden internet üzerinden iptal edebilir miyim ?

Yeni aboneliklerde 60TL aktivasyon bedeli alıyor TurkNet. Başka ISS'den geçiş yaparsanız almıyorlar. Biraz zarar etmiş olursunuz 1 hafta denerseniz. İptal için faks çekmeniz yeterli. 24 saat içinde faturalandırma, 7 gün içinde hattınız iptal ediliyor.

Peki o iş nasıl olacak nasıl geçebilirim ?

50 mbps bile yeter bana :)

Bir de ben 1 ya da 1.5 hafta Turknet'i deneyebilir miyim eğer beğenmezsem evrak getirmeden internet üzerinden iptal edebilir miyim ?
Dostum dene Turknet'i beğenmezsen NetSpeed'e başvur. Tek yapman gereken evrak göndermek, TurkNet'i iptal ettirmeden direk başvuru yapıyorsun geçiş yapmış oluyorsun.

Yeni aboneliklerde 60TL aktivasyon bedeli alıyor TurkNet. Başka ISS'den geçiş yaparsanız almıyorlar. Biraz zarar etmiş olursunuz 1 hafta denerseniz. İptal için faks çekmeniz yeterli. 24 saat içinde faturalandırma, 7 gün içinde hattınız iptal ediliyor.

Türk Telekom'dan geçtim herhangi bir para ücretinden söz edilmedi bana.

Dostum dene Turknet'i beğenmezsen NetSpeed'e başvur. Tek yapman gereken evrak göndermek, TurkNet'i iptal ettirmeden direk başvuru yapıyorsun geçiş yapmış oluyorsun.

Şimdi ben memnun kalmazsam Turknet'i bir yana bırakıp hemen Netspeed'e evrakları göndersem işim halloluyor mu ? Turknet erken fatura isteyemez mi ?

Tabi. Telefonla aradığınızda telesekreter cevap verir, sizi iptal için yönlendirir. Daha sonra iptal belgelerini gönderirler. İmzalayıp faks çekersiniz veya genel müdürlüğe kargolarsınız. Başka ISS'ye geçeceğiniz zaman geçiş yapacağınızı söylerseniz size sözleşmenin yanında churn evrağı gönderirler. Hiç uğraşmadan geçişiniz yapılır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı