İnternet altyapımın farklı sitelerde farklı gösterilmesi

Polat Koca

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle selam. İnternet hızımı millenicom'dan sorgulayınca 60 Mbps hız alabilirsiniz diyor. Altyapısorgulama adlı siteden sorgulayınca da 60 Mbps diyor fakat turknet'den sorgulayınca 35 Turkcell Superonline'den sorgulayınca 16 Mbps alabilirsiniz diyor.

Alt katımızda amcam oturuyor ve onlar Türk Telekom'un internetini kullanıyorlar hızları da 35 Mbps indirme 2 Mbps yükleme.
Bize neden farklı farklı deniliniyor? Türk Telekom'u aradım 16 Mbps hız destekliyor dediler. Eğer VDSL destekliyorsa modem alıp Turknet'e geçeceğim.

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cünkü TürkNet WAE ile en fazla 35 Mbps verir. Cünkü Superonline bolgende sadece WAE ADSL hizmet veriyordur. 60 gostermesi alt yapinin fiziki hizi gosterir. Netspeed gibi firmalardan istedigin hizi alabilirsin.

Buyrun
a.png

Altyapınız 60 MBps destekliyor. Büyük ihtimalle 55-60 arası bir hız alırsınız.
Deme ya :/ Bu konuyu açmadan yaklaşık 3 gün önce Turknet'e geçtim. Bana VDSL modemi 190 TL'ye satabileceklerini söylediler 35 mbps'lik paketine geçtim hadi bakalım hayırlısı.

Peki iptal edebilir miyim şimdi üyeliğimi evrakları daha dün gönderdim ilk 1 ay deneme gibi bir şey oluyormuş galiba hızımdan memnun kalmazsam hemen Speednet'e geçeceğim yoksa şimdi mi geçeyim ?

Deme ya :/ Bu konuyu açmadan yaklaşık 3 gün önce Turknet'e geçtim. Bana VDSL modemi 190 TL'ye satabileceklerini söylediler 35 mbps'lik paketine geçtim hadi bakalım hayırlısı.

Peki iptal edebilir miyim şimdi üyeliğimi evrakları daha dün gönderdim ilk 1 ay deneme gibi bir şey oluyormuş galiba hızımdan memnun kalmazsam hemen Speednet'e geçeceğim yoksa şimdi mi geçeyim ?
Dostum sen bilirsin. Turknet kötü değildir. Netspeede başvurun bir arasınlar sizi. Aklınız yatarsa geçiş yapabilirsiniz. Turknet ve Netspeed Taahütsüz firmalar istediğiniz an iptal edebiliyorsunuz.

Dostum sen bilirsin. Turknet kötü değildir. Netspeede başvurun bir arasınlar sizi. Aklınız yatarsa geçiş yapabilirsiniz. Turknet ve Netspeed Taahütsüz firmalar istediğiniz an iptal edebiliyorsunuz.
Ya öylede şimdi iptal için milyon tane evrak felan isteyecekler benden o canımı sıkıyor benim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı