İnternet aniden gidiyor

Hocam Ethernet kablosu ile bağlarsanız interneti büyük ihtimal çözülür sorununuz @WTC hocamın dediği gibi olmazsa tesisatı falan kontrol ettirebilirsiniz.
bu çözüm olabilir teşekkürler deneyeceğim ama ben wifi ile bağlanmak istiyorum bir ethernet kablomuz yok alacak olsam da ondan değil kablodan rahatsız oluyom
Donanım aygıtlarında konu açarak Wi-Fi kartınızın donanım kimliğini atın driverini atsınlar bir kurup tekrar deneyin ya da kendiniz bu konudaki gibi bulabilirsiniz. Donanım kimliğiyle sürücü bulma
aygıt yöneticisinden ve driver boosterdan yaptım sonuç vermedi

@apozz Anladım ama öncelikle internet sağlayıcısı hangi firma ise müşteri hizmetlerini aramak gerekir. Belki sizden kaynaklı bir sorun yoktur. Ani kopmaların sebebi altyapılar ile ilgili olur genelde. Zaten sistem üzerinden haftada kaç kez bağlantınızın koptuğunu internet hizmetini sağlayan firma görür. Ona göre de gereken onarımı sağlar.

@apozz Anladım ama öncelikle internet sağlayıcısı hangi firma ise müşteri hizmetlerini aramak gerekir. Belki sizden kaynaklı bir sorun yoktur. Ani kopmaların sebebi altyapılar ile ilgili olur genelde. Zaten sistem üzerinden haftada kaç kez bağlantınızın koptuğunu internet hizmetini sağlayan firma görür. Ona göre de gereken onarımı sağlar.
tamam teşekkürler arar sorarım o halde

Bu çözüm olabilir teşekkürler deneyeceğim ama ben Wi-Fi ile bağlanmak istiyorum bir Ethernet kablomuz yok alacak olsam da ondan değil kablodan rahatsız oluyom.

Aygıt yöneticisinden ve Driver Booster'dan yaptım sonuç vermedi.

Eğer Windows 10 kullanıyorsanız ağ ayarlarından ağı sıfırlamayı deneyebilirsiniz ben bu adımları uygulayarak çözerdim.

Bu çözüm olabilir teşekkürler deneyeceğim ama ben Wi-Fi ile bağlanmak istiyorum bir Ethernet kablomuz yok alacak olsam da ondan değil kablodan rahatsız oluyom

Aygıt yöneticisinden ve Driver Booster'dan yaptım sonuç vermedi

Hocam internet kablosu ping dalgalanması gibi sorunlar bundan kaynaklıdır zaten ISS sitelerinde bile Ethernet kablosu önerilir.

Yanlış anlamasanız eğer ben Wi-Fi ile bağlanmak istiyorum tamam hata var gidiyor ama ben bunu Wi-Fi ile bağlanmak şartıyla çözmek istiyorum.

Eğer Windows 10 kullanıyorsanız ağ ayarlarından ağı sıfırlamayı deneyebilirsiniz ben bu adımları uygulayarak çözerdim.

Çok kez denedim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı