İnternet hızı çok değişken ve sık bağlantı kopması yaşanıyor

Eki Görüntüle 2118076

Yeni modemim de Keenetic Extra DSL. İstersem gürültü marjını yani SNR yi daha da yukarı değerlere çekebiliyorum. Benim paketim 35 Mbps. Ancak modemin gösterdiği maksimum hız 61 Mbps alabileceğim yönünde. Sizce hızımı 50 Mbps'ye yükselttirsem bir sorun olur mu?

8 SNR ile 47 Mbps civarı alabilirsiniz atanabilir hız kısmı çoğu zaman hatalı olur kanmayın.

Kopma yaşayabilirsiniz ama uploadunuz 15 olur SNR 8 olarak ayarlarsanız kopma olmaz.
tekrar teşekkür ederim.

8 SNR ile 47 Mbps civarı alabilirsiniz atanabilir hız kısmı çoğu zaman hatalı olur kanmayın.
Bilgi için teşekkür ederim.Bunun hesabını nasıl yapıyoruz öğrenebilir miyim?Önümüzdeki günlerde bölgemde altyapıdaki kablolarla ilgili de bir çalışma olacak ondan sonraki değerlere göre karar vermemde yardımcı olabilir

Tekrar teşekkür ederim.

Bilgi için teşekkür ederim. Bunun hesabını nasıl yapıyoruz öğrenebilir miyim? Önümüzdeki günlerde bölgemde altyapıdaki kablolarla ilgili de bir çalışma olacak ondan sonraki değerlere göre karar vermemde yardımcı olabilir

3 SNR ortalama 1 megabit yapar tabii bu teorik bir ölçümdür hattına ve DSLAM modem uyumuna göre değişebilir.

Geri
Yukarı