İnternet hızını arttırmak için Ethernet yerine ne kullanmalı?

Senin gibi bir yerimdem sallamıyorum. Wi-Fi 1 duvardan etkilenmez. Kendim bizzat test ettim. Al kabloyu tak modemine yap hız testi. Ondan sonra gel beni eleştir. Bir yerinden sallama.

Birincisi arkadaş bir duvar diye bir şey dememiş. İkincisi ahşap evde yaşamamışsınız. Herkes sizin internet hızınıda internet kullanmıyor. Ben gigabit internet kullanıyorum, hadi gelin gigabit interneti kablosuz taşıyın masrafsız bir şekilde odadan odaya. Farkında mısınız arkadaş şöyle mi olur böyle mi olur dememiş. Neden kendi düşüncelerimz yerine arkadaşın sorusunun cevabına odaklanmıyoruz? Arkadaşın sorduğu sorunun cevabını verdim. Siz sanki arkadaşın evinde oturuyormuşsunuz, internet hızını biliyormuşsunuz, taşıyacağı oda nerede biliyormuşsunuz gibi davranıyorsunuz. Keenetic hopper routerim var. Denediğim kullandığım modem ve router sayısını saysam şaşırırsınız. Avusturya'da ahşap evde yaşadım. Ahşap ta Wi-Fi çekimi nedir iyi bilirim. Lütfen bazen düşüncelerimizi kendimize saklayıp problemi çözmeye odaklanalım.

Geri
Yukarı