İnternet Kafe Anılarınız

Çocukken günlük gittiğim bir internet kafe vardı. Kafenin sahibi de beni sevdiğinden süreme fazladan yarım saat, bir saat daha ekliyordu. Aynı kafenin sahibi arkadaşlarıma da "Gençler acıkmışsınızdır, tost vereyim çay vereyim." diyordu bizimkiler de bedava sandığından kabul ediyorlardı, kafeden çıkarken adam onların da parasını alıyordu :D

Bir seferinde de 100 Mbps interneti görünce 40 GB anime indirmiştim, sonra tarayıcıda yeni bir sayfaya girince adil kullanım kotasını geçtiniz demişti :D

İnternet cafede arkadaslarla cs go oynarken yemek yemeye calisiyordum bi yandan ama nasil feedliyorlar bende tam sinirlendim soveyim derken yemek klavyeye dokuldu baya kotu cafenin sahibi tanidikti ama yinede pcyi kapatip kacmistim sonradan zaten klavye degisecekmis o masalarda icim rahatladi o yuzden 😁😁

2008'de CS 1.6'da kafede herkesi yenen cafe sahibiyle ( ana Bilgisayarda oynardı çakal ) iddiaya girmiştik beni yenersen 1 saat beleş dedi oynamaya başladığımıza millet kavga var gibi başımıza üşüşmüştü yendiğimde beni yaka paça dışarı attığını hatırlıyorum o zamanlar At Avrat CS 1.6'ydı karizmayı çizdik adamın. Beni 1 hafta Cafeye almamıştı.

2008'de CS 1.6'da kafede herkesi yenen cafe sahibiyle ( ana Bilgisayarda oynardı çakal ) iddiaya girmiştik beni yenersen 1 saat beleş dedi oynamaya başladığımıza millet kavga var gibi başımıza üşüşmüştü yendiğimde beni yaka paça dışarı attığını hatırlıyorum o zamanlar At Avrat CS 1.6'ydı karizmayı çizdik adamın. Beni 1 hafta Cafeye almamıştı.
Dışarı attığına göre o da anlamıştır. Fiyakasının gittiğini. 🙂

Yeni konular

Geri
Yukarı