İnternet Servis Sağlayıcı Önerisi

Turkcell Superonline kullanıyorum ben kendi pc mi de ethernet kablosuyla bağladığım için paketimde ne yazıyorsa onu görüyorum 60Mbps indirme varsa 60Mpbs görüyorum oyunlarda pingim de çok aşşağılarda hiç sorun yaşamadım tavsiye ederim.

TürkNet kesinlikle şans işi bir İSS'dır.
2 Hafta oldu geçiş yapalı ama ne sabit bir hız ne de kopma yaşamadan 1 tam gün geçmiyor.
NetSpeed veya Millenicom geçmeyi düşünüyorum.

Sektördeki hemen hemen tüm servis sağlayıcıları kullandım. Şuanda bir yıldır Türksat Kablonet kullanıcısıyım. Performans, sorunsuzluk ve karşınızda muhatap bulma konusunda en iyisi Türksat Kablonet. Ama tabi Kablonet kullanmak için adreste altyapı olması gerekiyor. Şu adresten altyapı sorgulaması yaptırabilirsiniz: Kablonet Altyapı Sorgulama - Fiber Altyapı Sorgulama | Türksat İnternet

Kablonet altyapısı malesef bulunmuyor benimde ilk düşüncem kablonetti yoksa. @vaJkean arkadaşımızın dediği oris telekoma biraz baktım fiyatları çok güzel ama benim için önemli olan sağlıklı ve hızlı bir internet karşımızda muhattap bulamıyoruz turknet beni öyle bir duruma getirdi @enes genç dostum netgalaksi fiyatlarına baktım elle tutulur bir hız istiyorsan 150TL'den kapıyı açıyorlar akksiz fiyatlar çok kötü.

Kablonet altyapısı malesef bulunmuyor benimde ilk düşüncem kablonetti yoksa. @vaJkean arkadaşımızın dediği oris telekoma biraz baktım fiyatları çok güzel ama benim için önemli olan sağlıklı ve hızlı bir internet karşımızda muhattap bulamıyoruz turknet beni öyle bir duruma getirdi @enes genç dostum netgalaksi fiyatlarına baktım elle tutulur bir hız istiyorsan 150TL'den kapıyı açıyorlar akksiz fiyatlar çok kötü.

ORIS'in MH'ı TurkNet'e bin basıyor.

En azından 5 gün boyunca telefonla iletişime geçebiliyorsun. Sosyal medyadan da hızlı dönüş yapıyorlar. İlla sesli iletişime gerek yok yani.:)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı