İnternet Servis Sağlayıcı Önerisi

easlan34

Hectopat
Yer
Ümraniye
Daha fazla  
Mevcut olarak TurkNet 100Mbit'e kadar limitsiz taahhütsüz 75,99TL (YAPA) kullanmaktayım ama hiç memnun değilim. Uzun süredir devam eden bir hız proble mi, bağlantı kopma problemim var ve müşteri hizmetleri ile iletişim kurması imkansız derecesinde. İlk zamanlarında 30Mbit kadar gördüğüm seviyeler vakit geçtikçe yavaş yavaş düştü ve şu an maksimum gördüğüm hız 3Mbit seviyesinde, o da zor. Bu sebepten ötürü bana bunları yaşatmayacak VDSL alt yapısı ile önerebileceğiniz düzgün bir firma arıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Karşında hiç bir muhattap bulamıyorsun online işlem merkezinden yazarak anlaşmaya çalışıyorsun ben internet bağlantı kopmalarım ve hız düşüklüğü için destek kaydı açmıştım destek kaydını en az 20 defa yeniledim fakat problemim hala çözülmedi ve 1 aydan fazla bir süre oldu neredeyse üstüne ekstra birde sanki karşımda bir bot varmış gibi aynı şeyleri tekrar ediyorlar çok rezalet bir durum ve rezalet bir firma bence bir niyetin varsa uzak dur @karambyte

Netspeed veya millenicom düşünüyorum bir çok kişi netspeed öneriyor millenicom öneren de var arada kaldım ikisinden birisine geçeceğim muhtemelen ama iki firma ile de görüştüm netspeed 64mbite kadar hız alabilirsiniz dedi 50mbit bir paket teklif etti millenicom 50mbit alabilirsiniz dedi yine aynı hızda bir paket teklif etti. netspeed şuan için biraz daha önde @karambyte

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı