İnternet Servis Sağlayıcı Seçimi

Hangi ISS iyidir?

• Turkcell SuperOnline

• TürkNet

• VodafoneNet

• Türk Telekom

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Çok övüyorum ve o firmanın yetkilisi imajı veriyorum ama sırf insanlar daha uygun paketlerin olduğunun farkına varsın diye yapıyorum bunu :D

Millenicom'un Telekom altyapısı üzerinden verdiği 100mbps'ye kadar kotasız taahhütsüz 70 liraya paketi var tavsiye ederim bende kullanıyorum.Diğer paketleri çok kötü ama bu paket cidden iyi.

Turkneti vae kapmasında 2 sene kullandım 35 mbpslik paketini müşteri hizmetleri yok dikkat edin derim onun dışında kendi altyapısı varsa eğer ve yakınsa çok güzel upload paketi veriyorlar 20-30-40 mbps verdikleri oluyor upload önemliyse sizin için kesinlikle araştırın derim.

Netspeed ise yine telekom altyapısı üzerinden hizmet veriyor yani millenicomla aynı ama niye kotaya takılasınız ki aynı fiyata değilmi :D

Telekomdan uzak durun hocam kaçın kaçın :D Tuhaftır millenicom 100mbps kotasızı 70 liraya satıyor telekom ise aynı paketi 24 ay tahhütlü 341 liraya satıyor ve yine telekom altyapısı hani diyeceksiniz ki altyapı kuruyor vs ama yinede çok pahalı yahu

Superonline hakkında pek bir fikrim yok çok eskiden kullandım tam hatırlamıyorum bile aldığım performansı ama fiyatlarının biraz yüksek olduğunu biliyorum

Şuan aldığım hizmetin görseli buda;
13.jpg

Çok övüyorum ve o firmanın yetkilisi imajı veriyorum ama sırf insanlar daha uygun paketlerin olduğunun farkına varsın diye yapıyorum bunu :D

Millenicom'un Telekom altyapısı üzerinden verdiği 100mbps'ye kadar kotasız taahhütsüz 70 liraya paketi var tavsiye ederim bende kullanıyorum.Diğer paketleri çok kötü ama bu paket cidden iyi.

Turkneti vae kapmasında 2 sene kullandım 35 mbpslik paketini müşteri hizmetleri yok dikkat edin derim onun dışında kendi altyapısı varsa eğer ve yakınsa çok güzel upload paketi veriyorlar 20-30-40 mbps verdikleri oluyor upload önemliyse sizin için kesinlikle araştırın derim.

Netspeed ise yine telekom altyapısı üzerinden hizmet veriyor yani millenicomla aynı ama niye kotaya takılasınız ki aynı fiyata değilmi :D

Telekomdan uzak durun hocam kaçın kaçın :D Tuhaftır millenicom 100mbps kotasızı 70 liraya satıyor telekom ise aynı paketi 24 ay tahhütlü 341 liraya satıyor ve yine telekom altyapısı hani diyeceksiniz ki altyapı kuruyor vs ama yinede çok pahalı yahu

Superonline hakkında pek bir fikrim yok çok eskiden kullandım tam hatırlamıyorum bile aldığım performansı ama fiyatlarının biraz yüksek olduğunu biliyorum

Şuan aldığım hizmetin görseli buda;Eki Görüntüle 314146
Milenni bayağı mantıklı geldi fakat hız sorguladığımda 17Mbp/s verdiler malesef :(

Vodafone'nin o hızı verebileceğine inanıyosanız en mantıklısı o.
Tavsiyem eğer Vodafone'nin taahütsüz (umarım doğru yazmışımdır :D) tarifesi varsa bir denemeniz hızını veriyormu cidden diye.

Yanlış yazmışsın kanka :D Taahhütsüz olacak :D 2 "h" ile :D

Bu arada TürkNet'i tavsiye ederim. Sözleşmesiz kullanın memnun kalmazsan iptal eder başka internet servis sağlayıcısına geçersin. TürkNet'in tek sıkıntısı müşteri hizmetleri yok şikayet kaydı yapamıyorsun sadece internet üzerinden yapabiliyorsun ki internet yoksa nasıl şikayet kaydı yapacaksın oda ayrı bir sorun çok saçma bir sistemleri var bu konuda malesef ama genel olarak çok memnunum. Kablosuz'dan bağlanarak 35 mbps'lik internette 33,90 34,50 hız alıyorum.

Altyapı ve hız konusunda en iyisi Turkcell ama tabi bu kaliteye karşı çok pahalılar. Kendileride zaten kabul ediyorlar. En kaliteli hizmete en çok parayı vermek normal. Ama burda malesef SuperOnline Fiber yok. Millenicom'la konuşmadım. TürkNet port yok dedi. O yüzden alabileceğim hızı söylemiyorlar (Nasıl port başvurusu yapacağım ve nereye yapacağım bilmiyorum). Vodafone ise şuan hizmet vermiyormuş. Türk Telekom kapatmış bizim bölgeyi sadece Türk Telekom hizmet veriyormuş. Öyle dedi Vodafone. Binada VodafoneNet kullananlarda ADSL kullanıyormuş.
Şuan sadece TürkNet, Millenicom (daha görüşmedim) ve Türk Telekom alabiliyorum :(

Turknet ve millenicom zaten telekom altyapısı üzerinden hizmet veriyor birinde yoksa diğerinde de yoktur.Biraz sürecek bir süreç ama size az kişinin bildiği bir yöntem söyleyeyim :D Twitterdan Paul Doany'e yani Telekom'un Ceosuna mesaj atın bölgemde vdsl yok internet hizmeti alamıyorum diye yada port yok vs kendiniz güzel bir cümle oluşturursunuz bilgilerinizi de yazın yardımcı olmasını rica edin.Mesaj gitmiyorsa etkiletleyerek ricada bulunun onlar size zaten çok hızlı dönüş yapacaklar emin olun hatta telekomdan aranacaksınız vs gördüğünüz ilgiye şaşırabilirsiniz :D Muhtemelen santral eskidir gelir yenilerler daha fazla port vs takarlar altyapı iyileştirmesi de yaparlar bunu deneyip olumlu sonuç alan çok fazla kişiye şahit oldum ben :)))
Millenicom'da da TurkNet'te olduğu gibi altyapı yoksa maks 35 mbps olayı var mı?
Millenicom telekom altyapısı üzerinden hizmet veriyor zaten o yüzden hangi paketi satıyorlarsa ve altyapınız neyi destekliyorsa onu alabiliyorsunuz 35 paketi yok malesef onlarda

Turknet ve millenicom zaten telekom altyapısı üzerinden hizmet veriyor birinde yoksa diğerinde de yoktur.Biraz sürecek bir süreç ama size az kişinin bildiği bir yöntem söyleyeyim :D Twitterdan Paul Doany'e yani Telekom'un Ceosuna mesaj atın bölgemde vdsl yok internet hizmeti alamıyorum diye yada port yok vs kendiniz güzel bir cümle oluşturursunuz bilgilerinizi de yazın yardımcı olmasını rica edin.Mesaj gitmiyorsa etkiletleyerek ricada bulunun onlar size zaten çok hızlı dönüş yapacaklar emin olun hatta telekomdan aranacaksınız vs gördüğünüz ilgiye şaşırabilirsiniz :D Muhtemelen santral eskidir gelir yenilerler daha fazla port vs takarlar altyapı iyileştirmesi de yaparlar bunu deneyip olumlu sonuç alan çok fazla kişiye şahit oldum ben :)))

Millenicom telekom altyapısı üzerinden hizmet veriyor zaten o yüzden hangi paketi satıyorlarsa ve altyapınız neyi destekliyorsa onu alabiliyorsunuz 35 paketi yok malesef onlarda
Türkçe yazsak okurlar mı yoksa illa İngilizce mi yazmamız lazım?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı