Fiber İnternet Servis Sağlayıcı Seçimi

kubricklynch

Hectopat
Yer
İstanbul
Arkadaşlar merhaba, konu daha önce çok kez açıldı biliyorum ancak güncel olması açısından tekrar açıyorum. Şu an için Türk Telekom 16 Mbps kullanıyorum ve 85 lira ödüyorum. Başka bir sağlayıcıya geçmeyi düşünüyorum 24 ya da 35 Mbps ve 100 lira altında bir öneriniz olur mu? Bunların dışında ise TurkNet veya NetSpeed gibi firmaların yaklaşık 100 liraya 100Mbps olarak verdikleri servisi önerir misiniz? Kullanıyorsanız deneyimlerinizi belirletebilir misiniz? Teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba, konu daha önce çok kez açıldı biliyorum ancak güncel olması açısından tekrar açıyorum. Şu an için Türk Telekom 16 Mbps kullanıyorum ve 85 lira ödüyorum. Başka bir sağlayıcıya geçmeyi düşünüyorum 24 ya da 35 Mbps ve 100 lira altında bir öneriniz olur mu? Bunların dışında ise TurkNet veya NetSpeed gibi firmaların yaklaşık 100 liraya 100Mbps olarak verdikleri servisi önerir misiniz? Kullanıyorsanız deneyimlerinizi belirletebilir misiniz? Teşekkür ederim.
Merhaba, altyapınız adsl mi vdsl mi destekliyor?

TürkNet'e geçmeyin. Altyapım 100 Mbps FİBER ve TürkNet'e geçtim, hız konusu stabil değil sürekli düşüyor. Ping değerlerim 2 katına çıktı. Valorant'da 15 ms alırken 50 ms'leri görüyorum. NetSpeed'i dene bence.

Hocam Netspeed'in şuanda bir ay sürecek kampanyaları var 100 Mbps Fiber aylık 84 TL'ye geliyor isterseniz değerlendirebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı