İnternet Servis Sağlayıcı Seçimi

Doğrudur NetSpeed'in saha ekipleri yok yani herhangi bir fiziksel sorun olduğunda TT'nin saha ekibi geliyor o da bir hayli uğraştırır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mevcut paketim VDSL. Hattımda teknik olarak hiçbir sorunla karşılaşmadım. Yani sadece düzgün bağlantı yapmaları yeterli. Facebook üzerinden ulaşmayı deneyeceğim. Türk Telekom'un AKN'siz paketleri diğerlerine göre pahalı. AKN'nin hangi şartlarda kalkacağını bilmediğim için AKN'li pakete sözleşme yapmak istemiyorum. Bilmiyorum doğru mu düşünüyorum?

Mevcut paketim VDSL. Hattımda teknik olarak hiçbir sorunla karşılaşmadım. Yani sadece düzgün bağlantı yapmaları yeterli. Facebook üzerinden ulaşmayı deneyeceğim. Türk Telekom'un AKN'siz paketleri diğerlerine göre pahalı. AKN'nin hangi şartlarda kalkacağını bilmediğim için AKN'li pakete sözleşme yapmak istemiyorum. Bilmiyorum doğru mu düşünüyorum?
O konu hakkinda pek bilgisi olan yok ama butun paketleri kapsiyacak diye biliyorum 2 aydir internetim yok yilbasini bekliyorum adam akilli duzenleme gelirse tekrar baglaticam yoksa mobilden devam edicem

2018 akk su sekilde bitiyor yeni tarifler geliyor tahatut (yanlis yazdim biliyorum)olan devam edicek bitince yeni kampanyalara gecicek 27 eylulde bitiyorsa tahattutsuz bir internete gir turk telekomun pakeglerine bakarsin

Bugün itibariyle NetSpeed'e sözleşmeleri gönderdim. Birkaç gün içinde TTNET'ten geçiş yapacaklarını umuyorum. Sonuçları buradan paylaşacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı