İnternet servis sağlayıcınız?

Çoklu seçim

• Toplama oylamalar
    118

Saboteur

Gigapat
En iyi cevaplar
3
Yer
Enemy Town Center
KS
Dangdro

Dangdro

Hectopat
En iyi cevaplar
1
Yer
Uzakta, Çok uzakta...
Bizim binada Superonline fiber var ama bende böyle 100 mbps 200 mbps hız istiyorum. Şu an Superonline'a 35mbps için 90 mı 100 tl mi ne veriyoruz. Nasıl ben de uygun fiyata böyle hat alırım?

Eryd

Kilopat
En iyi cevaplar
26
Yer
Ankara
Bizim binada Superonline fiber var ama bende böyle 100 mbps 200 mbps hız istiyorum. Şu an Superonline'a 35mbps için 90 mı 100 tl mi ne veriyoruz. Nasıl ben de uygun fiyata böyle hat alırım?
Superonline'da 100 Mbps hızlara çok yüksek ücretler isteniyor şu anda. Superonline fiber altyapısını kullanarak Millenicom'dan 100 Mbps fiber hizmeti alabiliyorsunuz. Buradan bakabilirsiniz: Fiber İnternet Kampanyası | Millenicom Aynı şekilde Superonline fiber altyapısını kullanarak Vodafone üzerinden de hizmet alabilirsiniz fakat Millenicom'a kıyasla daha pahalı. Ona da buradan bakabilirsiniz: Her An İnternete Bağlı Kal 200 Mbps paket ise artık satılmıyor diye biliyorum Vodafone'da.

KS
Dangdro

Dangdro

Hectopat
En iyi cevaplar
1
Yer
Uzakta, Çok uzakta...
Superonline'da 100 Mbps hızlara çok yüksek ücretler isteniyor şu anda. Superonline fiber altyapısını kullanarak Millenicom'dan 100 Mbps fiber hizmeti alabiliyorsunuz. Buradan bakabilirsiniz: Fiber İnternet Kampanyası | Millenicom Aynı şekilde Superonline fiber altyapısını kullanarak Vodafone üzerinden de hizmet alabilirsiniz fakat Millenicom'a kıyasla daha pahalı. Ona da buradan bakabilirsiniz: Her An İnternete Bağlı Kal 200 Mbps paket ise artık satılmıyor diye biliyorum Vodafone'da.
Peki Superonline kadar kaliteli midir? Şu ana kadar her sorunumu hemen çözdüler. Ping de önemli benim için :)

Eryd

Kilopat
En iyi cevaplar
26
Yer
Ankara
Peki Superonline kadar kaliteli midir? Şu ana kadar her sorunumu hemen çözdüler. Ping de önemli benim için :)
Altyapı tamamen aynı. Şu an kullandığınız Superonline fiber ile aynı altyapı, kullandıkları modemler vs. de aynı. Superonline ile bir sıkıntı yaşamadıysanız Millenicom ile de yaşamazsınız. Zaten bir sorun olduğunda Superonline ekipleri geliyor bakmaya.
100 Mbps fiberi 89 liraya veriyordu Millenicom birkaç ay önce. Fakat maliyet artışları nedeniyle zam yapıldı ve 129 liraya kadar çıktı. Mesela Superonline durduk yere modem için 10 lira istemeye başladı. Dolayısıyla Millenicom da zamlandı. Bu fiyatıyla bile Superonline'dan çok daha uygun. Vodafone'dan da uygun.

Narvetix

Decapat
En iyi cevaplar
6
Yer
Etimesgut/Ankara
Görüyorum ki oylar Türk Telekom'a.
Burdan Türk Telekom'un Servis Sağlayıcılarına selam olsun onlar anladı.

Ryzen 5 1600X

Femtopat
En iyi cevaplar
0
Ben 4 Yıldır superonline kullanıyorum (fiber).
66Tl 60 Mbps 11 Upload. Hız testi böyle gösteriyor modemin yanındayken.

Yeni konular

Yukarı