İnternet Tarife Önerisi

NetSpeed'e geçmeni tavsiye ederim yeni duyduğum bir şey var o da referans koduyla birlikte faturana ek 5 TL indirim yapıyor, bildiğim kadarıyla sende ekstradan gelene yardımcı olursan tekrar indirim oluyor ve bu indirim sene boyunca geçerli 1 ay değil. Detaylar Arkadaşını Getir Kampanyası - Netspeed Kampanyaları

Dilersen referans kodu verebilirim.

Edit: 35 Mbps hız olan paketi aldım. Değerlerim 30'un altına düşmüyor. 76 TL ödüyorum, sınırsız her şey. Dün LoL ile ilgili bir sorun vardı tüm NetSpeed kullanıcılarında mail attım oradan buradan yazdım 2-3 saat bile geçmeden halledildi.

Hocam ben NetSpeed'e geçmeyi düşünüyorum referans kodu verirsen süper olur.

Netspeed'e geçmeni tavsiye ederim yeni duyduğum bir şey var o da referans koduyla birlikte faturana ek 5 TL indirim yapıyor, bildiğim kadarıyla sende ekstradan gelene yardımcı olursan tekrar indirim oluyor ve bu indirim sene boyunca geçerli 1 ay değil. Detaylar Arkadaşını Getir Kampanyası - Netspeed Kampanyaları

Dilersen referans kodu verebilirim.

Edit : 35 Mbps hız olan paketi aldım. Değerlerim 30'un altına düşmüyor. 76 TL ödüyorum, sınırsız her şey. Dün LOL ile ilgili bir sorun vardı tüm Netspeed kullanıcılarında mail attım ordan burdan yazdım 2-3 saat bile geçmeden halledildi.
Kotayı aştıktan sonra hız düşmesi olmuyor değil mi.Birde fatura en fazla 76 tl'ye çıkıyor değil mi.

Hocam ben NetSpeed'e geçmeyi düşünüyorum referans kodu verirsen süper olur.
Erkan Dağ Netspeed referans kodu: DI4AKB
Bu kodla beraber indirim alabiliyorsunuz, kayıt esnasında müşteri hizmetlerini ararken mutlaka sorun hangi aşamada kullanacağınızı. Haber verirsiniz yaparsanız bende mutlu olurum.

Kotayı aştıktan sonra hız düşmesi olmuyor değil mi.Birde fatura en fazla 76 tl'ye çıkıyor değil mi.
Direkt 76'lık tarife de alabilirsiniz, zaten indirmelerle o fiyata denk geliyor. Sadece evde olmadığınızda, yoğun kullanmadığınızda işinize yarar. Hız düşmüyor diye biliyorum arkadaşın belirttiği tarife : Limitsiz Mutluluk Burada! (netspeed.com.tr)

Erkan Dağ Netspeed referans kodu: DI4AKB
Bu kodla beraber indirim alabiliyorsunuz, kayıt esnasında müşteri hizmetlerini ararken mutlaka sorun hangi aşamada kullanacağınızı. Haber verirsiniz yaparsanız bende mutlu olurum.

Direkt 76'lık tarife de alabilirsiniz, zaten indirmelerle o fiyata denk geliyor. Sadece evde olmadığınızda, yoğun kullanmadığınızda işinize yarar. Hız düşmüyor diye biliyorum arkadaşın belirttiği tarife : Limitsiz Mutluluk Burada! (netspeed.com.tr)

Ben adresi sorguladım bu çıktı.

Screenshot_2.png

Şu an hali hazırda kullandığınız için ekstra yer yok görünüyor, Netspeed'e ben farklı tarifeden geçeceğim derseniz eğer, onlar da port açılacak vs diyecektir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı