İnternet üzerinden hiç dolandırıldınız mı?

XEfe.Bey

Hectopat
Makaleler
2
Selamünaleyküm arkadaşlar, doğrusu merak ettim. Hiç forumda bilgili olmadığı zamanlar internette herhangi bir şey alırken dolandırılan oldu mu? Olduysa sonucu ne oldu?

Aleykümselam.

Türkiye'nin ucundan anakart ram işlemci v.s siapriş etmiştim. Anakart param parça gelmişti Allah'tan 2.El ucuz bir şeydi de diğer kalan parçalar parayı amorti ediyordu. Onun dışında internetten dolandırılmadım. Bu arada kargodan diyeceksiniz ama değil bildiğin kırık anakartı yollamış kondansatörleri falan patlaktı WP den resimlerini attığı anakartı yollamadı. Uğraşmak istemedim.

Selamünaleyküm arkadaşlar, doğrusu merak ettim. Hiç forumda bilgili olmadığı zamanlar internette herhangi bir şey alırken dolandırılan oldu mu? Olduysa sonucu ne oldu?

Ben hiçbir zaman dolandırılmadım şans galiba. Hep düzgünce aldım ürünümü.

Emeğimle 400 kişilik kurduğum uğraştığım bir sunucu vardi Discord'da ama artık sohbet bitmişti yarısı bottu falan bende satışa koydum 50 TL'ye anlaştık birisiyle ilk önce sunucuyu ver demişti bende 2 haftadır satmaya uğraştığım için bezmiştim artık bıraktım engelleyip gitti ana bacı hala teyze Full sövdüm ama sunucu ölü olduğu için bir şey olmadı parasal birşeyde kaybetmedim zaten :D

2 kere trendyol'da 290 TL'ye ps 4 gamepad sipariş ettik kılıf geldi bir de hepsiburada'dan mouse sipariş ettik 290 TL civarına mouse pad'i geldi sağolsunlar şuan o mouse pad'ini kullanıyorum 290 TL'ye aldığım gamepad kılıfını da yeni gamepadimde kullanıyom.

Geri
Yukarı