İnternetten indirilen Besiege'den virüs bulaştı

Peaky Blinders

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Ordu/Altınordu
Merhaba arkadaşlar, yaşım daha küçük ve internetten Besiege indirdim. Bilgisayara virüs bulaştı. Kaspersky anladı, Windows devre dışı falan kaldı. Sonra bilgisayarı tekrar başlattım düzeldi. Tarama yapıldı ve bir sorun bulunamadı diyor, sizce bilgisayarı sıfırlayayım mı?

Hocam cracke destek verilmiyor forumda. Ayrıca normaldir crack olduğu için :D
@tonbaligi hocam kızgın atmanızın sebebi nedir? Crack'e destek verilmediğini söylemem mi?

Hocam merhaba yan hesabıma geçtim biliyorum destek verilmediğini ama canım oynamak istedi :(.

Crack'ler virüs olarak algılanmıştır. Bir sıkıntı yok. Besiege indir Exe'ye tıklamamışssınızdır umarım :D

Ona tıkladıktan sonra oldu her şey zaten.

Malwarebytes ile tarama yapar mısınız?

Kaspersky ile 2 defa yaptım bu arada 2 virüs programı birden oluyor mu?

Hocam geçmiş olsun, tarama yaptığınızda virüs buluyor mu? Bulaştıysa normaldir.

İlk önce buldu hocam Kaspersky kırmızı oldu Windows delirdi beyaz ekran verdi tekrar bilgisayarı başlattı tarama yaptırdım virüs falan bulamadı.
Hocam geçmiş olsun, tarama yaptığınızda virüs buluyor mu? Bulaştıysa normaldir.

Hocam şöyle yazıyor.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (85).png
    Ekran Görüntüsü (85).png
    261,4 KB · Görüntüleme: 40
İlk önce buldu hocam Kaspersky kırmızı oldu Windows delirdi beyaz ekran verdi tekrar bilgisayarı başlattı tarama yaptırdım virüs falan bulamadı.

Hocam şöyle yazıyor.

Hocam bulaşmamışta olabilir, cracklerde trojan algılayabilir ama crack olduğu için aslında virüs yok vs. diyenler de var. Yine de siz bir format atıp crackden uzak durun.

Hocam bulaşmamışta olabilir, cracklerde trojan algılayabilir ama crack olduğu için aslında virüs yok vs. diyenler de var. Yine de siz bir format atıp crackden uzak durun.

Hocam format atacağım en kısa zamanda am bilgisayarda fotolarım Flasha'da virüs bulaşmasını asla istemem.

Geri
Yukarı