Trojan virüs bulaştı

PiedraV2

Centipat
Daha fazla  
1676708479672.png

1676708486270.png

PC'de böyle bir şey var şimdi bunlar kaldırıldı mı arkadaşlar diğerine izin ver diyor. Ama vermedim diğeri boş bir şey yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir antivirüs indirip tam tarama yapmalısınız tavsiyem olan antivirüsler McAfee Malwarebytes ESET. Ama zaten Defender silmiş.

IDM ile indirdiğiniz bir dosya virüs olarak algılanmış. Elinizle silmeyi denemeyin. Zaten Windows Defender engellemiş. Ben olsam MBAM ile taratırım.

E bende yazıyım o zaman detay yok bilgi yok MBAM ile tarat geç demişsiniz. O zaman bende güvenlik katologunda hep "MBAM ile tara" yap diyeyim. Üstelik bir de "işinize yaradıysa çözüm olarak işaretler misiniz?" yazmışsınız.

IDM ile indirdiğiniz bir dosya virüs olarak algılanmış. Elinizle silmeyi denemeyin. Zaten Windows Defender engellemiş. Ben olsam MBAM ile taratırım.

E bende yazayım o zaman detay yok bilgi yok MBAM ile tarat geç demişsiniz. O zaman bende güvenlik katologunda hep "MBAM ile tara" yap diyeyim. Üstelik bir de "işinize yaradıysa çözüm olarak işaretler misiniz?" yazmışsınız.

Arkadaş çözüm istemiş ve eğer Defender'ın neyi trojan olarak algıladığını okuduysa ne olduğunu az çok anlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı