İnternet'ten Video İzleyince Hafif Kesilmeler ve Cızırtı Sorunu

Chrome çok mu bozdu? Dana kebabı yapan restoran değil ki bu çok bozsun. Sürekli yenileyip gelişiyor. Yeniliğe kapalıysanız bence bu sizin sorununuz. Güncellenen her şeye "çok bozdu"... İyi de nesi bozdu? Ne sorununu gördünüz? Bence asıl çok bozan sizin sistem. Çok bozdu çok. VIA yonga seti kullanıyor hala. Çok bozdu garibim...
Ne yapalım, imkanlar buna yetti degiştireceğim artık. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaçıncı sürüm olduğunu hatırlamıyorum ama Canary kanalında, hani betadan önceki test sürümünde bende de olmuştu videolarda takılmalar. Açık kaynak olduğu için dakika başı güncelleniyor zaten, bi bozuyorlar bi düzetiyorlar...

Bilgisayarıma format attım ve ses Driver'larını kurdum fakat internetten video izleyince hafif hafif kesilmeler ve cızırtı sorunu var, ne yapabilirim ? Aygıt yöneticisinin görüntüsü şu şekilde:

blrv3.jpg

Sırf senin için üye oldum. Aynı sorun bende de mevcuttu. Explorer, Firefox düzgün gelen müzik, video sesleri Chrome da acayip cızırtılı gelmekteydi. Şimdi AYARLAR kısmına gir. Yukarıda Ayarlarda ara diye bi kutucuk var oraya eklenti yaz. Daha sonra İÇERİK AYARLARI'na gir Sonra EKLENTİLER bölümü var oraya doğru in sonra Eklentileri ayrı ayrı devre dışı bırak... Diye bir tık yeri görüceksin ona gir en üstte Adobe Flash Player (2 files)- Sürüm: 11.5.31.2 Shockwave Flash 11.5 R31 Bunu devre dışı bırak de ve artık sorunun çözülmüş olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı