iOS 16'ya geçirilir mi?

35alper35

Centipat
Daha fazla  
Soru başlıktaki gibi iPhone 13 kullanıyorum iOS 16 ya geçmeli miyim iPhone 7, X, 11 kullanan arkadaşlarım geçmişler ama ben geçmek istemiyorum telefonun ömrünü kısaltır mı performansı düşer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Soru başlıktaki gibi iPhone 13 kullanıyorum iOS 16 ya geçmeli miyim iPhone 7, X, 11 kullanan arkadaşlarım geçmişler ama ben geçmek istemiyorum telefonun ömrünü kısaltır mı performansı düşer mi?
Elinizdeki model ile geçmek mantıklı olucaktır.

Ben de 13 kullanıyorum geçiş yaptım herhangi bir sorun yaşamadım ne ısınma ne kasma güncel cihaz olduğu için sorun yok ama 17 falan çıkarsa geçiş yapmam.

iPhone 11 Kullanıyorum, iOS 16 Kullanıyorum ve bir sorun, problem, yavaşlama, kasma gibi sorunlar asla yok. Bataryasından da çok memnunum. Pil sağlığım %86 Olduğu halde batarya 1 Günü rahat çıkarıyor.

Jailbreak gibi şeyleri yapmayı planlıyorsanız güncellemeyin. Fakat onun dışında iOS 16 pil ömrü gibi şeylere fayda etme olasılığı yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı