IP adresim şahısın elinde ve bilgisayarımı kontrol ediyor

IP adresim ile bilgisayarımı kontrol edebileceğini söyledi.

"Inş cnmm bnmmm(!)"

Ve galiba internet IP adresim değil. Bilgisayar IP'ni aldım dedi.

Burası olmamış.

Daha önce bilgisayarıma girip mikrofonu ile konuşmuştu.

Sana bir yazılım göndermiştir o şekilde bu olay gerçekleşmiştir.

System32'ye dosya yerleştirdim formatlasan bile geçmez dedi.

Format esnasında System32'nin silinmediğine dair bir bilgi/kanıt var mıymış? Bunu nasıl ifade etmiş.

Pardon ama IMDb puanım 3/10.

Temiz Windows kurulumu ile gitmeyen system32 dosyası yoktur. İnternet IP adresini veya MAC adresinizi bilmesi bir fayda sağlamaz. Harici IP adresi değişikliği Turksat harici sağlayıcılarda modemi bir kere yeniden başlatılınca değişir zaten. MAC adresini de değiştirmek istiyorsanız en basitinden bir WiFi alıcı satın alıp ağa onunla bağlanın.

Öncelikle selamlar arkadaşlar
Benim eskiden arkadaşım vardı ve onla yakın dosttuk tabii bende bir aptallık yaptım ve IP adresim gözuktu. Ondan sonra kustugumuzde IP adresim ile bilgisayarımı kontrol edebileceğini söyledi. Ve format atsam bile System32'ye dosya yerleştirdim formatlasan bile geçmez dedi. Ve galiba internet IP adresim değil. Bilgisayar IP'ni aldım dedi
Ve tehdit ediyor ama böyle bir şey yapmıyorda değil. Daha önce bilgisayarıma girip Mikrofonu ile konuşmuştu. Format atsam geçer mi? IP adresim ile neler yapabilir? Emailime girmeye çalışmış bende bilgisayarımı kontrol edebildiğini bildiğim için bilgisayarı kapalı tutuyorum. Lutfen yardım edin.
Hocam dünyada nasıl insanlar var...(pardon, insan dedim) size ancak kişi yardimci olacaktır; @lieanddippydeath

Ne savcılığı? Konuyu açan muhtemelen çocuk. Bir şey olmaz merak etme. Eğer çok kafama takarım diyorsan formatla kullanmaya devam et. Bilmediğin dosya indirme yeter. IP adresin her modemi kapatıp açmada değişir.

Sesli güldüm 😁 zamanında prorat vardı arkadaşlarımızı trollerdik ne günlerdi.

Bilgisayarını formatla modemi kapatıp aç bitti. Aklınca seni korkutmuş.

Hiçbir halt yapamaz.

Lamer'in tekiymiş kimse. İlk olarak IP adres ile günümüzde adam akıllı DDoS harici saldırı yapamazsın. Onu da yapsa yine lamerliğini konuşturur.

System32 üzerine atılan virüs silinemiyor kısmında gülme tuttu :) Ya ben çok kendini bir halt sanan gördüm ama böylesini görmedim.

Mikrofona eriştiyse RAT felan yemişsindir. Güzel bir IS kur ve sistemine tam tarama yap yeterli.

Ve asıl vahim şey şu ki kendisi sana RAT yedirdiyse kendi IP adresi de bulunabilir :)

Bu arada konuda farazi yorum yapmayın arkadaşlar. Yarardan çok vakit kaybına neden olmayalım. Emin olduğumuz şeyleri yazalım.
Kesinlikle sonuna kadar katılıyorum.

"Inş cnmm bnmmm(!)"

Burası olmamış.

Sana bir yazılım göndermiştir o şekilde bu olay gerçekleşmiştir.

Format esnasında System32'nin silinmediğine dair bir bilgi/kanıt var mıymış? Bunu nasıl ifade etmiş.

Pardon ama IMDb puanım 3/10.
Hocam sizi konuya etiketlicektim, ismini yazamadim.😁 Konu ismi: Margarin Vs Tereyağ

Hocam sizi konuya etiketlicektim, ismini yazamadim.😁 Konu ismi: Margarin vs tereyağ.

Filmin özeti:
Bir televizyon haberinde bankalara saldırı yapıldığı hakkında haber gören genç çok merak eder. Yakın zaman içerisinde ise "didios programları, anonyumus programı indir" gibi programları indirip kullanım sonucu heykırmen olmuştur. (!)

IMDb 3/10.

Fazla yazmadım, suyu çıkmasın ban yemeyelim. :D.

IP adresinin statik olup olmadığı hakkında bilgi vermemiş. Bu durumda, bunu hangi gerekçeye dayanarak ifade ediyorsun?

Kasma bu kadar hangi gerekçe vs. aksi belirtilmediği sürece herkese statik IP verilmez ek olarak satılır. Yani opsiyon oluyor. Opsiyonlar ek olarak belirtilmediği sürece olmadığı varsayılır. Genel bir kuram yani.

Geri
Yukarı