IP adresim tanımadığım birinin elinde ve tehdit ediliyorum

Ya hocam bu klasik yılların hackerim ben diye gezinen 3IQ veletlerin trolü yıllarca yaşadım bunu korkacak bir şey yok yolladıkları da yok evime en son 30 tane pizza söyleyecekti biri dedim söyle afiyetle yerim parasını da ödersin demiştim engel atmıştı halbuki adresimi de öğrenmişti. Korkulacak hiçbir şey yok inanın.

Vallahi hocam yatamıyorum korkudan kalktım yazdım sosyale.
Siber suçlar a şikayet etmeyi deneyebilirsiniz adamın Discord hesabını bulup bir de profilinde YouTube hesabı falan varsa onlarında bilgisini bulun oradan siber suçlar bölümü onunda IP adresini bulur. Bu da bir karşı cevap ama ne kadar mantıklı bilemem.

Profilinde hiçbir şey yok hesap yeni açılmış.
Hocam ben olsam dava yerine teşekkür ederim, bedava evime yiyecek geliyor :D

Kapıda ödeme var.

Vallahi hocam yatamıyorum korkudan kalktım yazdım sosyale.

Profilinde hiçbir şey yok hesap yeni açılmış.
Hocam yüksek ihtimalle veledin tekidir polis lafını duyunca ne sizin evinize bir sey göndermek size bir şey bile yazamaz eğer takmiyorsa polis lafını verin mahkemeye her ne olursa olsun bu bir suç.

Discord'da oyunda tanıştığım biri link attı ve tıkladım ve bir ekran görüntüsü attı IP adresin elimde diye ve adrsime döner, yemek vs. söyleceğini söylüyor ne yapabilirim?
-Attığı IP ve konum doğru.

Hocam kendi akrabalarınızdan biri sizi kandırıyor olabilir mi? Yoksa IP adresinden evinin numarasını nereden öğrenecek.

Geri
Yukarı