iPad Air 5 vs Samsung Galaxy Tab S9 vs Samsung Galaxy Tab S9 FE+

Merhaba hocam ben de S9 FE + aldım birkaç gün önce tablet geldi boyutunu bu kadar büyük beklemiyordum açıkçası ve ben şu noktada bir çelişkiye düştüm acaba diyorum tableti iade edip S9 FE ye mi geçsem diye çünkü hocam bu tablet biraz büyük geldi ama bu bir avantaj mı dezavantaj mı ona emin olamadım ve tableti FE modeliyle değiştirsem hem RAM'i 12 GB'den 8 GB'ye düşecek hem de batarya kapasitesi azalacak biraz kararsız kaldım sen olsan ne yapardın hocam yardımcı olursan sevinirim. Bu arada tableti üniversite için aldım tıp okuyacağım.
Merhabalar. Öncelikle tablet açılıp kullanıldıktan sonra her yerde iade kabul ederler mi emin değilim bunu bir araştırın derim. Boyutunun avantaj olup olmaması biraz size, nasıl, ne için kullandığınıza göre değişir. İkisinin arasında inanılmaz bir fark yok boyut açısından ama yine de ben plus tercih etmezdim. Ram konusunda da benim tabletim 128 GB depolama 6 GB ram'e sahip :). Sadece okul için basit işlerde kullandığım için yokluğunu hissetmedim daha üstünün. Batarya konusunda pek yorum yapamayacağım direkt FE serisinin batarya konusunda pek iyi olduğunu düşünmüyorum çünkü. Ağır işler yapmayacaksanız ve iade edebilirseniz S9 FE tercih edebilirsiniz bence.

Merhabalar. Öncelikle tablet açılıp kullanıldıktan sonra her yerde iade kabul ederler mi emin değilim bunu bir araştırın derim. Boyutunun avantaj olup olmaması biraz size, nasıl, ne için kullandığınıza göre değişir. İkisinin arasında inanılmaz bir fark yok boyut açısından ama yine de ben plus tercih etmezdim. Ram konusunda da benim tabletim 128 GB depolama 6 GB ram'e sahip :). Sadece okul için basit işlerde kullandığım için yokluğunu hissetmedim daha üstünün. Batarya konusunda pek yorum yapamayacağım direkt FE serisinin batarya konusunda pek iyi olduğunu düşünmüyorum çünkü. Ağır işler yapmayacaksanız ve iade edebilirseniz S9 FE tercih edebilirsiniz benc
Teşekkür ederim göz önünde bulunduracağım

Merhabalar. Öncelikle tablet açılıp kullanıldıktan sonra her yerde iade kabul ederler mi emin değilim bunu bir araştırın derim. Boyutunun avantaj olup olmaması biraz size, nasıl, ne için kullandığınıza göre değişir. İkisinin arasında inanılmaz bir fark yok boyut açısından ama yine de ben plus tercih etmezdim. Ram konusunda da benim tabletim 128 GB depolama 6 GB ram'e sahip :). Sadece okul için basit işlerde kullandığım için yokluğunu hissetmedim daha üstünün. Batarya konusunda pek yorum yapamayacağım direkt FE serisinin batarya konusunda pek iyi olduğunu düşünmüyorum çünkü. Ağır işler yapmayacaksanız ve iade edebilirseniz S9 FE tercih edebilirsiniz bence.
Merhaba aldınız mı? Almadıysanız iPad Air 5 daha iyi olur zaten Apple'ın en çok sevilen serisi Air serisi ve tablette iPad rakipsiz. Film dizi izleyeceğim dediğiniz için iPad almayın yazacaktım ama daha sonraki mesajlarınızı okudum çok önemli değil demişsiniz. Bence iPad alın, hem satacağınızda Samsung gibi değeri ölmez hem de Air 5'in işlemcisi çok güçlü.

Merhaba aldınız mı? Almadıysanız iPad Air 5 daha iyi olur zaten Apple'ın en çok sevilen serisi Air serisi ve tablette iPad rakipsiz. Film dizi izleyeceğim dediğiniz için iPad almayın yazacaktım ama daha sonraki mesajlarınızı okudum çok önemli değil demişsiniz. Bence iPad alın, hem satacağınızda Samsung gibi değeri ölmez hem de Air 5'in işlemcisi çok güçlü.
Mesajların devamını okursanız s9 fe aldığımdan bahsettim paragraf paragraf.

Geri
Yukarı