iPad Pro 11" İade Yapılır mı?

Apple markasinin servisi cok iyi. 2018 yilinin haziran ayinda İstanbul’daki Cevahir AVM’de bulunan Gürgençler servisine gitmistim. İsim gorulmustu. Sizde ayni seyi yapin ve yarin Apple yetkili servisi arayip durumu anlatin. Size gun verirler sizde ona uygun bir sekilde gidersiniz. Eger İstanbul’da yasiyorsaniz servis olayi sizin icin daha kolay olacaktir.
Apple servisi çok değişmiş, Apple Store'dan bahsediyorum. En son kendi telefonum için 2016'da gitmiştim. Abimin telefonu için de Mart başı gitmiştim. Adamlar artık telefona uzaktan bağlanıp sorunları teyit ediyorlar. Eskiden sorunu söyleyip gösterirdik, arka odadan yeni telefon gelirdi. 😀

Kronik hata olduğundan dolayı mı acaba? Çünkü şu an iade edip de kabul edilmemesini beklemek ve görmek istemiyorum.

Hocam evet ya onu yazmayı unutmuştum sizin gibi şikayeti olan birkaç kişi daha oldu bu yüzden değişim sağladık demişlerdi bana. Ufak bir araştırmayla bu sorunu yaşayan var mı bakabilirsiniz? Bu arada nasıl oldu bükülme olayı?

Tabi ki iade hakkınızı kullanın geç kalmayın kesinlikle. Aynı durumu ben de yaşamıştım aldıktan 3-4 ay sonra bükülme olmuştu. İade süreci bitmişti. Apple Store'a götürdüm cihazımı ve direkt yenisini verdiler.
İPad Pro 11 alınmalı mı sizce? Yoksa çok ekstra mı kalır?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı