iPad Pro 11" İade Yapılır mı?

Kullanım amacınıza göre değişir hocam. Aslında iPad kesinlikle ekstra bir cihaz. Gündelik işler için. Benim kullanım amacım laptop olarak aslında inşaat mühendisiyim. Çizim programları için işime çok yarıyor.
Elektrik- Elektronik okuyacağım. Hani çizim yapmayı seviyorum, bir yandan ileriye dönük meslek dalları arası geçişte otomotiv sektöründe vs elektronik aksamlı tasarımlar yapmayı planladığım için aklıma takıldı cihaz.

Elektrik- elektronik okuyacağım. Hani çizim yapmayı seviyorum, bir yandan ileriye dönük meslek dalları arası geçişte otomotiv sektöründe vs elektronik aksamlı tasarımlar yapmayı planladığım için aklıma takıldı cihaz.

Hocam gerçekten iyi düşünmek gerek az buz bir para yok ortada maalesef. Ayrıca şunları da göz önünde bulundurun. Mesela Windows için kullanılan iş uygulamarından bazıları iOS platformunda ücretli. Yani yine ekstra bir üyeliğe ihtiyacınız olabilir. Bu etmenler doğrultusunda kararınızı verin. Bunun için ayıracağınız zamanı belki bir kursa giderek bile değerlendirebilirsiniz.

Hocam gerçekten iyi düşünmek gerek az buz bir para yok ortada maalesef. Ayrıca şunları da göz önünde bulundurun. Mesela Windows için kullanılan iş uygulamarından bazıları iOS platformunda ücretli. Yani yine ekstra bir üyeliğe ihtiyacınız olabilir. Bu etmenler doğrultusunda kararınızı verin. Bunun için ayıracağınız zamanı belki bir kursa giderek bile değerlendirebilirsiniz.
Az buz olmadığı için çok düşündürüyor cihaz maalesef. 2018 modelini alacaktım ama piyasadan bi anda kalktı ürün. Hani karar verip öğrenci indirimiyle alsam hediyesi Beats Solo Pro.

Az buz olmadığı için çok düşündürüyor cihaz maalesef. 2018 modelini alacaktım ama piyasadan bir anda kalktı ürün. Hani karar verip öğrenci indirimiyle alsam hediyesi beats solo Pro.

Araştırmanızı iyi yapın hocam. Her yönden sorularınızı da sosyale yazıp yardımlaşın. Sonradan pişman olmayın :)

Teşekkür ederim. Açıkçası bu ürün hakkında konu açılıyorsa büyük ihtimal o parayı vermeli miyim adı altında oluyor.

Doğru söylüyorsunuz. Yani adam konu açmış ki verebilecek parası var. Yardımcı olmaktan çok PC topla yazanlarla doluyor. En başta da dediğim gibi iPad gerçekten lüks ancak amacına uygun alınırsa ise 5 yıllık performanslı bir canavar. Piyasada kaç tane tablet var ki netcad AutoCAD programlarıyla senkronize işlem yapabileceğiniz taşınabilir cihaz var ki. O paraya alınan laptoplarda bile kasmalar yaşanıyor.

Doğru söylüyorsunuz. Yani adam konu açmış ki verebilecek parası var. Yardımcı olmaktan çok PC topla yazanlarla doluyor. En başta da dediğim gibi iPad gerçekten lüks ancak amacına uygun alınırsa ise 5 yıllık performanslı bir canavar. Piyasada kaç tane tablet var ki netcad AutoCAD programlarıyla senkronize işlem yapabileceğiniz taşınabilir cihaz var ki. O paraya alınan laptoplarda bile kasmalar yaşanıyor.
Aslında öğrenci için lükse giriyor direkt. Ama iş yaparken bu tablet sayesinde para kazanıyorum dediğim an lüksten çıkıyor.

Geri
Yukarı