iPad Pro 2021 çizildi

Haklısınız hocam. Normal bir şey olduğunu biraz sindirmeye çalışıyorum da. Onun için hala sorarak kendimi ikna etmeye çalışıyorum.

Sizin hatanız aldıktan sonra ekran koruyucu takmadan kullanmak çizildi gitti yani çizilince ne yapacaksınız? yapmayın hocam dün konuyu açtınız hala kendinize sıkıntı yapıyorsunuz.

Sizin hatanız aldıktan sonra ekran koruyucu takmadan kullanmak çizildi gitti yani çizilince ne yapacaksınız yapmayın hocam dün konuyu açtınız hala kendinize sıkıntı yapıyorsunuz.
Daha önümde 7 8 yıl kullanma süresi olduğu için şimdiden olması sıkıyor beni açıkçası. Ekran koruyucu şimdi taktırsam bile hiçbir fayda etmeyecek gibi geliyor. Ki çoğu arkadaş şuan için sorun olmaz diyor. Ekran koruyucu taktırırsanız şimdiden daha sorun etmez diyor. Ama ben taktırsamda iş işten geçmiş ruhundayım. Bu da canımı sıkmıyor değil hocam.

Daha önümde 7 8 yıl kullanma süresi olduğu için şimdiden olması sıkıyor beni açıkçası. Ekran koruyucu şimdi taktırsam bile hiçbir fayda etmeyecek gibi geliyor. Ki çoğu arkadaş şu an için sorun olmaz diyor. Ekran koruyucu taktırırsanız şimdiden daha sorun etmez diyor. Ama ben taktırsamda iş işten geçmiş ruhundayım. Bu da canımı sıkmıyor değil hocam.

Hocam, şimdiki olanı bırakıp dahası için önlem almanız gerekli kendinize ne kadar dert yapsanız boşuna iş işten geçmiş. Ekran koruyucu al ki daha fazla olmasın.

Hocam, şimdiki olanı bırakıp dahası için önlem almanız gerekli kendinize ne kadar dert yapsanız boşuna iş işten geçmiş. Ekran koruyucu al ki daha fazla olmasın.
Zaten en fazla 5 güne almayı düşünüyorum. Alacağım ama işte dediğim gibi insanlık dışı birşey gibi geliyor çizik. İnsanlık hali olduğunu birinin anlatması gerekiyor. Kaç kez aynı örneği vereceğim bilmiyorum hocam artık :D
Sizin hatanız aldıktan sonra ekran koruyucu takmadan kullanmak çizildi gitti yani çizilince ne yapacaksınız? yapmayın hocam dün konuyu açtınız hala kendinize sıkıntı yapıyorsunuz.
"iPad Pro yu çöp ettim" gibi geliyor hocam bu şekilde özetleyebilirim. Bana değil aklıma öyle yansıyor.

Zaten en fazla 5 güne almayı düşünüyorum. Alacağım ama işte dediğim gibi insanlık dışı birşey gibi geliyor çizik. İnsanlık hali olduğunu birinin anlatması gerekiyor. Kaç kez aynı örneği vereceğim bilmiyorum hocam artık :D

"iPad Pro yu çöp ettim" gibi geliyor hocam bu şekilde özetleyebilirim. Bana değil aklıma öyle yansıyor.
Hocam, bir tane gözükmeyen çizikten nasıl çöp olduğunu özetliyorsun? çizilmiş bitmiş insanlık hali olabilir, benim arkadaşım ekranı ayrılmış telefon kullanıyor umrunda değil gözükmüyor diyorsunuz zaten gözükmüyorsa neden sıkıntı yapıyorsunuz?

Hocam, bir tane gözükmeyen çizikten nasıl çöp olduğunu özetliyorsun? çizilmiş bitmiş insanlık hali olabilir, benim arkadaşım ekranı ayrılmış telefon kullanıyor umrunda değil gözükmüyor diyorsunuz zaten gözükmüyorsa neden sıkıntı yapıyorsunuz?
Hocam ben yeni aldığıma ve ürünün piyasada çok yeni olmasına bağlıyorum bu düşüncelerimi soru işaretlerimi. Sanki 8700 liramın tamamen çöpe gittiğini düşünüyorum.
Hocam ekrana flaşla bakıldığında görünen bazı öylece duran çiziklerde keşfettim. Hiç bir şekilde hissedilmeyen. Bunlar dan birşey olmaz değil mi. Söylemek istedim. Flaşla görünüyor ve hissedilmiyor.

Son düzenleme:
@Jonhh İç cam kırılmayana kadar herhangi bir sorun olmaz. Üsteki koruyucu camın minik minik çizdildiğini söylüyorsun, çok bir şey değil. Koruyucu takıp kurtul. Üst camı ilerde rahatsız ediyorsa değiştirebilirsin bile.

Son düzenleme:
@Jonhh İç çam kırılmayana kadar herhangi bir sorun olmaz. Üsteki koruyucu camın minik minik çizdildiğini söylüyorsun, çok bir şey değil. Koruyucu takıp kurtul. Üst camı ilerde rahatsız ediyorsa değiştirebilirsin bile.
Teknosa dan almam değiştirmeyi imkansız kılmaz mı ki hocam? Bu arada teşekkürler içim yine rahatladı. Bi ikna olu verdim 😂😄

Teknosa seni bağlamaz, sadece satışı gerçekleştiren aracı firma. Apple teknik servislerine götüreceksin.
İlerde mi götüreyim? Bir süresi varmı? İstediğim zaman götürebilir miyim ve şuan ki durumuyla götürme gereği duyulur mu sizce?
Teknosa seni bağlamaz, sadece satışı gerçekleştiren aracı firma. Apple teknik servislerine götüreceksin.
Birde yakınlarım da Zentech Servis var orası olur mu? Yoksa illa İstanbul da ki servis mi gerekiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı