iPhone 11 2021'de alınır mı?

Hangottom

Hectopat
Makaleler
4
Arkadaşlar merhaba. iPhone 7 telefonumu ilk çıktığından beri kullanıyorum ama cidden artık yeni telefona ihtiyacım var. Android almak istemiyorum. iPhone 11 bütçesi üzerine de çıkamam. Hala alınır mı? Daha kaç yıl güncelleme almaya devam eder?

Arkadaşlar merhaba. iPhone 7 telefonumu ilk çıktığından beri kullanıyorum ama cidden artık yeni telefona ihtiyacım var. Android almak istemiyorum. iPhone 11 bütçesi üzerine de çıkamam. Hala alınır mı? Daha kaç yıl güncelleme almaya devam eder?
İphone kullancıları genelde androide alışmadıkları için zor gelir eğer bütçen 11 için yeterliyse almalısın bence.

64 yeterli olmayabilir. 128 alınır diye düşünüyorum.

Aldığın cep telefonunu uzun yıllar kullanan biri olduğuna göre cep telefonunu kullanımının diğer cep telefonu kullanıcıları ile çok da farklılaşmadığını düşünüyorum. Bu noktada iPhone 11 kanaatimce hala güncel ve güzel bir telefon alınır diyorum.

64GB aldım, ek olarak 50GB için aylık 6 lira ödüyorum memnunum. Ödemesem bile yeter de ben iCoud'a taşımayı seviyorum.

Geri
Yukarı