iPhone 11 64 GB alınır mı?

Bulut Eker

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar 8-9 bin liraya tanıdığımdan %98 pil iPhone 11 almayı düşünüyorum. Fakat 64 GB. Herkes alınmaz diyor oyun fazla oynamıyorum resim de çok çekmiyorum Max 4 bin fotoğraf olur. 64 GB alsam kaç yıl gider? Çok mu kötü 64 GB?

Her ay iCloud'a para verdikten sonra fotoğraf depolamasına çok takılmanıza da gerek yok, ancak yine de tam yeterli olacağını sanmıyorum.

Durumu iyise kozmetiği falan o fiyata çok iyi bir tercih olur çok iyi fiyat. iPhone 11 3-4 sene daha güncelleme alır ve kullanılır kaçırmayın. 64 GB'da söylediklerinize göre gayet yeterli.

Durumu iyise kozmetiği falan o fiyata çok iyi bir tercih olur çok iyi fiyat. iPhone 11 3-4 sene daha güncelleme alır ve kullanılır kaçırmayın. 64 GB'da söylediklerinize göre gayet yeterli.

Kozmetiği iyi fakat sorun güncellemeler zaten. Güncellemeler depolamayı zorlar diye düşünüyorum.

Hocam bence alın, arkadaşımın dediğine göre depolama olarak Android telefonlara göre daha iyiler. Bir fotoğrafı daha az depolama alanına sığdırabiliyorlar. 64 GB sorun olmaz, olursa ek olarak ücret ödeyerek alırsınız. 2-3 dolardı sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı