iPhone 11 alan biri hava atmak için alıyordur?

Android telefonumun şifresini unuttuğumda telefoncu bir uygulama ile şifreyi kırmıştı.
IOS'da bunu yapmak için Apple'a ıslak imzalı belge atıyorsun. 😀

Şifreni 123 yaparsan tabii kırar uygulama ile sadece Android değil her yerde kırılır yoksa imkansız. Bruteforce denese 3 4 denemeden sonra bekleme süresi koyuyor.

O dediğin uygulama passfab olabilir ve o uygulama iOS için de çalışıyor diye biliyorum. Ama Android cihazlar da format atmak çok basit. Ondan dolayı çalınıp kullanılabilmesi çok daha kolay.

Çalıntı modu Android cihazlar da var ama iOS kadar efektif değildir. (hard reset atmak daha basit olduğundan.)

Android 13 sürümü kullanıyorum. Belkide Samsung'un özelliğidir bilmiyorum ama telefonu kapatmak için şifre soruyor ve format atmak için de telefonu kapatmak gerekiyor. Şifreyi bilirse format atabilir ama zaten iOS dada şifreyi bildikten sonra her şeyi yapabilir.

Son düzenleme:
Şifreni 123 yaparsan tabii kırar uygulama ile sadece Android değil her yerde kırılır yoksa imkansız. Bruteforce denese 3 4 denemeden sonra bekleme süresi koyuyor.

Android 13 sürümü kullanıyorum. Belkide Samsung'un özelliğidir bilmiyorum ama telefonu kapatmak için şifre soruyor ve format atmak için de telefonu kapatmak gerekiyor. Şifreyi bilirse format atabilir ama zaten iOS dada şifreyi bildikten sonra her şeyi yapabilir.

Telefonu ses kısma tuşuna ve kapatma tuşuna uzun bir süre basarak zorla kapatabiliyorsun. S21FE kullanıyorum şimdi denedim.

12 ve üzeri zaten 35 bin ve üstü oldugu için bu ülkede çoğu insan da asgari ücretle geçinmeye çalıştıklarını düşünürsem alması zor eğer zengin değilse veya maaşı 20 bin üzeri değilse ama iPhone 11 25 bin TL oldugu için asgari ücretliler yediğinden kısıp bu telefonu alıyor arkadaşlar paranıza yazık bak ben S20 FE kullanıyorum 12 bine aldım ekran olarak iPhone 11'den daha iyi herkes biliyor zaten işlemci olarak Snapdragon 865 A13 arasında fark çok yok ikisi de amiral gemisi olarak çıkmış günümüzde hala iş yapan iki işlemci ben olsam iPhone 11e 25 bin vermem ya siz.

Mevzu performans değil şıklık, stabil işletim sistemi, gizliliğe önem verilmesi diğerine oranla ve sen o Samsung S20FE'yi aldığın fiyata zor satarsın 2-3 yıl sonra bile ama biz neredeyse yatırım yapmış gibi kar ederiz. Ben 11 aldım 17 bine geldi şu an satsam 22 bin.

Ya birader Samsung almışsın iPhone 11 kullananlara bakıp "hmmpffss hmppfss hava atmak için alıyorlar!!!" diye kendi kendine ezik psikolojisine giriyorsun. Cihazı kullanan başkası ama derdi bunları geriyor.

4 senelik telefon kullanan adamın hava atma gibi bir niyeti olabilir mi? Güldürmeyin insanı.

Mevzu performans değil şıklık, stabil işletim sistemi, gizliliğe önem verilmesi diğerine oranla ve sen o Samsung S20FE'yi aldığın fiyata zor satarsın 2-3 yıl sonra bile ama biz neredeyse yatırım yapmış gibi kar ederiz. Ben 11 aldım 17 bine geldi şu an satsam 22 bin.

Aslında enflasyon yüzünden kar etmiş olmuyorsun ama evet iPhone ikinci elde değerini daha çok koruyor. Nedeni IPhone'ların çok zam yemesi ve insanların yatırım diye düşünmesi. Gizliliğe önem dediğin de üçüncü parti yerine kendileri verileri toplaması. Gizliliğe önem veriyorsan Linux Phone'lar var ya da gidip kendi saf Android ROM'unu yapıp kurabilirsin.

iOS işletim sistemin de daha az virüs olduğu gerçek ama karşılığında daha az seçeneğin oluyor.

Ya birader Samsung almışsın iPhone 11 kullananlara bakıp "hmmpffss hmppfss hava atmak için alıyorlar!" diye kendi kendine ezik psikolojisine giriyorsun. Cihazı kullanan başkası ama derdi bunları geriyor.

4 senelik telefon kullanan adamın hava atma gibi bir niyeti olabilir mi? Güldürmeyin insanı.

iPhone 11 cidden çok kötü hocam iPhone 13 altı alınmamalı bence.

Ya birader Samsung almışsın iPhone 11 kullananlara bakıp "hmmpffss hmppfss hava atmak için alıyorlar!" diye kendi kendine ezik psikolojisine giriyorsun. Cihazı kullanan başkası ama derdi bunları geriyor.

Alan insan gerçekten de var. 4 senelik olması falan önemli değil onlar için.

Arkadaşlarına bakın iPhone kullanıyorum demek için alıyorlar. Tabii bu herkesin nedeni değil ama bu tarz insan çok fazla gördüm.

S2 gömmüş(eğer gerçekse)

AMOLED panel ve IPS panelin farkı bu aslında. Oynatılan video ise OLED test videosu ama dönemi için bile yetersiz bir ekrana sahipti iPhone 11.

iPhone 11 cidden çok kötü hocam iPhone 13 altı alınmamalı bence.

Günümüz için öyle olabilir, 4 senelik cihaz sonuçta. iOS'a alışınca bazen diğer telefonlar zor gelebiliyor. Ben misal 1,5 senedir Android kullanıyorum alışamadım hala.

Alan insan gerçekten de var. 4 senelik olması falan önemli değil onlar için.

Arkadaşlarına bakın iPhone kullanıyorum demek için alıyorlar. Tabii bu herkesin nedeni değil ama bu tarz insan çok fazla gördüm.

Vallahi kendisi "bak ben iPhone kullanıyorum" demiyorsa o sizin hayalgücünüz oluyor. Kaç kere iPhone kullandım benim için hiçbir zaman bir elektronik aletten fazlası olmadı.

O dönemler de Android kullananlar triplere giriyordu "ooo kanka iPhone kullanıyorsun zenginsin warwarwrarwa" diye.

Geri
Yukarı