iPhone 11 alınır mı?

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2 yıldır S9+ kullanıyorum ve hiç Apple kullanmadım. iPhone 11 almak istiyorum ama ekranı LCD olduğu için kararsızım. Bildiğiniz üzere S9+'ın ekranı Super AMOLED ve QHD. Siyahları simsiyah verebiliyor. iPhone 11'i incelediğim de ise siyahlar biraz daha aydınlık. Ben genellikle telefonları 0 parlaklıkta ve hep gece modun da kullanırım (Parlaklığı açtığımda gözüm acıyor). Aslında iPhone 12 almak istiyorum OLED olduğu için ama bütçem Max. 9000TL. Sizce iPhone 11 alınır mı? Günde 6-7 saat telefona bakıyorum, S9+'a çözünürlük olarak da alıştım.

Alınır. Ekranı LCD olunca ne oluyor? Telefon mu infilak ediyor? IPS gayet iyi bir ekrandır.

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2 yıldır S9+ kullanıyorum ve hiç Apple kullanmadım. iPhone 11 almak istiyorum ama ekranı LCD olduğu için kararsızım. Bildiğiniz üzere S9+'ın ekranı super AMOLED ve QHD. Siyahları simsiyah verebiliyor. iPhone 11'i incelediğim de ise siyahlar biraz daha aydınlık. Ben genellikle telefonları 0 parlaklıkta ve hep gece modun da kullanırım (parlaklığı açtığımda gözüm acıyor). Aslında iPhone 12 almak istiyorum OLED olduğu için ama bütçem Max. 9000TL. Sizce iPhone 11 alınır mı? Günde 6-7 saat telefona bakıyorum, S9+'a çözünürlük olarak da alıştım.

Alınır ama illa iPhone alacak değilsen daha iyilerine bakabilirsin.

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2 yıldır S9+ kullanıyorum ve hiç Apple kullanmadım. iPhone 11 almak istiyorum ama ekranı LCD olduğu için kararsızım. Bildiğiniz üzere S9+'ın ekranı Super AMOLED ve QHD. Siyahları simsiyah verebiliyor. iPhone 11'i incelediğim de ise siyahlar biraz daha aydınlık. Ben genellikle telefonları 0 parlaklıkta ve hep gece modun da kullanırım (Parlaklığı açtığımda gözüm acıyor). Aslında iPhone 12 almak istiyorum OLED olduğu için ama bütçem Max. 9000TL. Sizce iPhone 11 alınır mı? Günde 6-7 saat telefona bakıyorum, S9+'a çözünürlük olarak da alıştım.
IPhone 12 Mini'ye bakabilirsin eğer boyutunu sorun etmeyeceksen. 9000 TL civarına çıkacaktır diye tahmin ediyorum.

Merhaba arkadaşlar, yaklaşık 2 yıldır S9+ kullanıyorum ve hiç Apple kullanmadım. iPhone 11 almak istiyorum ama ekranı LCD olduğu için kararsızım. Bildiğiniz üzere S9+'ın ekranı super AMOLED ve QHD. Siyahları simsiyah verebiliyor. iPhone 11'i incelediğim de ise siyahlar biraz daha aydınlık. Ben genellikle telefonları 0 parlaklıkta ve hep gece modun da kullanırım (parlaklığı açtığımda gözüm acıyor). Aslında iPhone 12 almak istiyorum OLED olduğu için ama bütçem Max. 9000TL. Sizce iPhone 11 alınır mı? Günde 6-7 saat telefona bakıyorum, S9+'a çözünürlük olarak da alıştım.

Paran varsa evet. Neden mi dersen iPhone işlemcilerinden güçlü işlemci yok bence ve A13 işlemci var 4 GB RAM şimdi gelirler androcular 4 GB RAM az diye iyi de dostum androda örnek 8 GB RAM var hepsini kullandırttırmıyor GPU olarak da IPhone'nin GPU'su iyi. Performans için istiyorsanız tabii bu dediklerim. Kamera için istiyorsanız kamerası zaten görmüşünüzdür bence çok iyi bir kameraya sahip.

Ben sizin yerinizde olsam, yurtdışından iPhone 12 alırdım.
Apple Türkiye satış sonrası destek ve garantisi alışık olmadığımız şekilde iyi çalışan bir garantidir. Öncelikle diğer markaların da örnek almasını diliyorum. Yurtdışından alırsan bu garantinin süresi 12 ay azalacak. Ayrıca kayıt ücreti bilmem ne, 1000 TL IMEI ve hükümetin istediği diğer başka abidik gubidik ücretler yüzünden de telefonun fiyatı yurtdışından bile alsan Türkiye fiyatına yaklaşıyor. :)

Geri
Yukarı