iPhone 11 alınır mı?

4 GB RAM şimdi gelirler Android'ciler 4 GB RAM az diye.
Android telefonların daha fazla RAM'li olması bir bonus veya üreticinin bir lütfu değildir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mesut Çevik bu videosunda gayet güzel anlatıyor. :)

Görüntü tüplü televizyondan hallice oluyor. :D.

Bende 11 teyzemde olduğundan dolayı kullandım baktım ekranı şahsen gayet normal kötü bir şey göremedim ben ekran fazla büyütülecek bir unsur değil bana göre.

Konuya dönecek olursak alınır.

Kimse dememiş ama S9+ hala çok güzel bir telefon. 1 yıl daha beklemenizi öneririm.
Karanlık çekimleri çok bulanık çıkıyor. Bir de airpods aldım. Yıllarca android kullandım, değişiklik olsun istiyorum ondan iphone düşünüyorum.
AirPods Pro'nuzu bazı ayarlar ile kullanabilirsiniz. Size önerim iPhone 12 beklemeniz.
Teşekkürler
IPhone 12 Mini'ye bakabilirsin eğer boyutunu sorun etmeyeceksen. 9000 TL civarına çıkacaktır diye tahmin ediyorum
Olabilir hocam
Paran varsa evet. Neden mi dersen iPhone işlemcilerinden güçlü işlemci yok bence ve A13 işlemci var 4 GB RAM şimdi gelirler androcular 4 GB RAM az diye iyi de dostum androda örnek 8 GB RAM var hepsini kullandırttırmıyor GPU olarak da IPhone'nin GPU'su iyi. Performans için istiyorsanız tabii bu dediklerim. Kamera için istiyorsanız kamerası zaten görmüşünüzdür bence çok iyi bir kameraya sahip.
Hocam telefondan hiç oyun oynayan biri değilim. Oyun için bilgisayarı kullanıyorum. İphone'u kamerası güzel olduğu için istiyorum, performans olarak araştırdım Pro ile aynı performansı veriyor ama 2 telefonu kıyasladığımda ekran olarak bariz Pro daha güzel gözüküyor. Bu kadar para vermişken de kendi gözüme uygun olanı almak isterim. Bazı arkadaşlar ben farketmedim yazmış, olabilir. Ben yeni laptop aldığımda ışık süzmesi olduğunu direk anlamıştım. Her şeyi gece modun da kullanıyorum. Hiçbir zaman telefonun parlaklığını açamadım gözümü rahatsız ediyor. Parlak ışığa karşı hassasiyet var. Hep gece modunda kullandığım için siyahların bile simsiyah olmasına alıştım.
Alınır. Ekranı LCD olunca ne oluyor? Telefon mu infilak ediyor? IPS gayet iyi bir ekrandır.
Ailemde ekran LCD paneli telefonu kullanan var, ama farkı direk anlayabiliyorum. Belki bu benim göz hassasiyetim ile ilgilidir.

Son düzenleme:
Gayet de alınır LCD olduğuna bakma kullanmaya başladığında görürsün, gayet ekranı iyi OLED olmasa da olur. Bence alınabilecek en iyi cihazlardan biri. Şimdi sana git iPhone 12 al demeyeceğim çünkü ne kadara geleceği belli değil zaten kura bakılırsa. 12 mini bile 9500'den başlar. Hiç kaçırma al bence şimdi.

iPhone 11 kullanıyorum. Gayette memnunum. Ekranı öyle abartıldıgı kadar kötü degil. Performansını anlatmaya gerek yok sanırım. Teklemiyor bile diyebilirim. Tek problem iOS 14 ile birlikte pil performansım düştü fakat iOS 14.2 ile düzeltilecegini umuyorum.

Geri
Yukarı