iPhone 11 alınır mı?

Oyun için telefon kullanmayın mümkünse. Bilgisayar ya da tablet kullanın. Aynı işlemciyi ve daha alt bir bataryayı kullanan SE 2020’yi kullanıyorum. Oyun oynamıyorum sosyal medyada ağırlıklı takılırım ve bataryası Android’den geçtim daha memnun etti. 0-100’e şarj edip kullanırsam 1 günümü çıkarıyor.

Oyun için gayet yeterli bir işlemcisi var fakat batarya çöp.
Alınır.

Hocam bildiğim kadarıyla Apple'ın ürettiği bu yonga setlerinin çok iyi bir GPU'ları yok (yani rakiplerine göre) ve ekran çözünürlüğü aynı fiyat bandındaki cihazlardan çok daha kötü olmasıyla birlikte cihazın ekranı 60 Hz.
Yani oyun için alacaksa 3500 TL'ye satılan X3 Pro bile daha mı iyi olur bilmem (oyun için)

Hocam bildiğim kadarıyla Apple'ın ürettiği bu yonga setlerinin çok iyi bir GPU'ları yok (yani rakiplerine göre) ve ekran çözünürlüğü aynı fiyat bandındaki cihazlardan çok daha kötü olmasıyla birlikte cihazın ekranı 60 Hz.
Yani oyun için alacaksa 3500 TL'ye satılan X3 Pro bile daha mı iyi olur bilmem (oyun için)
Güçlü bir CPU var hakkını yemem. Fakat 11 oyun telefonu değil benim gözümde.

Ekran çözünürlüğü senin için önemli değilse alınır. Ayrıca bence önemli ben almam yani.

Bende şu an Redmi Note 8 var 2021 model değil hangisi in ekranı daha iyi?

Öhm öhm.

Dosya Ekleri

• IMG_0847.jpeg
    IMG_0847.jpeg
    21,8 KB · Görüntüleme: 8

Geri
Yukarı