iPhone 11 alınır mı?

@Tesla Bobini Vatan Bilgisayar'da bir günlüğüne kampanya yapılmıştı. Aldığınız ürünün %20'si bedelinde çek veriyorlardı. Onunla da zaten almak istediğim şeyleri almıştım. Şu anda devam eden bir şey değil maalesef.

O bakımdan öyle tabii. Zaten Apple yazılımdan kazanıyor. Üzerindeki donanım ahım şahım değil.
SoC desen en güçlüsünü sunuyor, kamera desen en güzel sensörü sunuyor, malzeme kalitesi ve en basitinden hoparlörüne kadar olması gereken üst kaliteyi sunuyor. Donanımı gayet de rakipsiz sayılır. Yazılımı sayesinde de kendini rakipsiz hale getiriyor. Başka bir iOS cihaz olamadığı için kendini pekiştirmiş oluyor.

@Kajuistaken Instagram, Snapchat vb. sosyal medya platformlarında çok aktif misiniz? Değilseniz bir Apple cihazının size sağladığı en büyük özellik olan optimizasyon avantajından yararlanamayacaksınız veya kısmen yararlanacaksınız. Diğer yandan ekran kalitesi arşa çıkmış, bir o kadar güçlü Android telefonlar 15-20K bandında çok rahat bulunuyor. Telefonu elinize alıp bir dizi/film/video izlemek istediğinizde aradaki farkı çok net size hissettirecek telefonlar var Android tarafında. İşin sonunda karar sizin. Apple bir cihaz alınacaksa şuan için Iphone 13 alınması taraftarıyım ben.

SE 2020'den yakın zamanda 11'e geçiş yaptım. Ekran boyutu ve batarya performansı çok hoşuma gitti. Diğer özellikleri az çok aynı zaten. Ben birbirine çok benzer iki cihaz arasında geçiş yaptım ve değdiğini düşünüyorum. %20 iade aldığım için biraz daha avantajı oldu bana tabii. Sıfırdan geçiş yapılacaksa çok daha mantıklı olacaktır.

@BhuRock tercih edilmeyen model ve 11 kelimeleri yan yana. İlginç bir yorum, tebrik ederim. Milli telefon olmak üzere 11 modeli.

Performans testlerine kıyaslamalara bakıp anlarsın. 11 almayı tavsiye eden telden anlamayanlardır. iPhone 12 kullanıyorum.

@Kajuistaken Instagram, Snapchat vb. sosyal medya platformlarında çok aktif misiniz? Değilseniz bir Apple cihazının size sağladığı en büyük özellik olan optimizasyon avantajından yararlanamayacaksınız veya kısmen yararlanacaksınız. Diğer yandan ekran kalitesi arşa çıkmış, bir o kadar güçlü Android telefonlar 15-20k bandında çok rahat bulunuyor. Telefonu elinize alıp bir dizi/film/video izlemek istediğinizde aradaki farkı çok net size hissettirecek telefonlar var Android tarafında. İşin sonunda karar sizin. Apple bir cihaz alınacaksa şu an için iPhone 13 alınması taraftarıyım ben.

Evet aktif olarak kullanıyorum. Evet doğrudur bu fiyata daha iyi Android telefonlar vardır ama ben Android kullanamıyorum tabii kullansam alışırım ama tercihim değil Android. iPhone 13 alacak param olsa buraya konu açmazdım😅.

@BhuRock A13 ve A14 gayet yakın SoC'ler. Performansta öyle önemli fark olmaz. Bir şeyden anlamayıp yazan asıl sizin gibiler oluyor. Verin 5000 TL farkı, 12 alsın madem adam. 15-16K fiyata göre 11'i soruyor, fiyat kriteri yoksa 13 alsın o zaman. Bu nasıl kafa. Android cihaz mı bu 1-2 nesilde eski sayılır hale gelsin. 11 hala canavar gibi telefon. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı