iPhone 11 alınır mı?

Sensei.007

Centipat
Şu anda Redmi Note 9S kullanıyorum, ve önüme iPhone 11 alma fırsatı geçti tertemiz telefon. Tek korkum batarya yeter mi diye. Çünkü bu telefonda şarj sorunu hiç yok. Çok kararsızım ne önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda Redmi Note 9S kullanıyorum, ve önüme iPhone 11 alma fırsatı geçti tertemiz telefon. Tek korkum batarya yeter mi diye. Çünkü bu telefonda şarj sorunu hiç yok. Çok kararsızım ne önerirsiniz?

Yani hocam ben iPhone 11 kullanıyorum eskiden aldım 7500 TL'ye fakat şu an 15k civarlarında. Bence 15k verilmez eskiden olsa 7500 değer. Şarj sorunu hiç karşılaşmadım aktif kullanıyorum. Ama eğer elinde bir fırsat varsa düşünmeden al derim ben memnunum.

Sıfırsa düşünmeden al android çilesinden kurtulursun hayırlı olsun. Batarya aşırı kullanmıyorsan telefonu bir günü çıkarıyor. İnstagram, snapchat, spotify, twitter... kullanıyorsan benim gibi sorun olmaz ancak bütün gün ekran açıksa yetmez tabi ki.

İğrenç bir telefon. Saçma sapan arızalanıyor, ekran çok hızlı kırılıyor, aşırı ucuz malzemeler falan.

Alacaksan iPhone 11 Pro al.

Ekranı çok kötü, kasası da kötü. Bataryası kullanmanıza bağlı, mesela şu anki telefonda %100 yapınca gün sonu kaç kalıyor?

Yani hocam ekranı mükemmel ben kullandım şahsen. Kasası cam kılıf gerekli sigorta yoksa 7K vermeniz gerekir. Fakat ben aktif kullanımda 30-40 arası bir şarj kalıyor oyun falanda oynuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani Hocam Ekranı mükemmel Ben kullandım şahsen. Kasası cam kılıf gerekli sigorta yoksa 7K vermeniz gerekir. Fakat ben aktif kullanımda 30-40 arası bir şarj kalıyor oyun falanda oynuyorum.

Ekranı mükemmel? Uyduruk Çin telefonlarında bile daha iyi ekran var.

Geri
Yukarı