iPhone 11 alınır mı?

Peki s21 fe nasıl s22'ye kıysala.
Bu arada cevaplar için teşekkür ederim
S22 5 yıl götürebilecek bir cihaz ama ısınma ve pil sorunu ciddi düzeyde denilebilir. Özellikle ısınma sorunu çoğu kişiyi S22'den soğutuyor çünkü göz ardı edilebilecek gibi değil.
S21 Fe'de S20 FE ile aynı arka kamera dizilimine sahip S21 ön kamerası ve ekranına sahip bir cihaz denilebilir.
alıntıdır

Kendim 11 kullanıyorum 6 ayda pili %91'e düştü. Telefon güzek canavar fakat 18-19K etmez bence. Ekranı falan on numara. Son olarak alma bence 18K'lık bir özellik yok telefonda 8 Plus'ın Faceİd olanı.

Dosya Ekleri

• C5D3EC4B-F3A1-4963-BA2C-45EC9C68854F.png
    C5D3EC4B-F3A1-4963-BA2C-45EC9C68854F.png
    126,2 KB · Görüntüleme: 37
iPhone 11 günlük kullanım için hala çok iyi olsa da bence ekran kalitesi ve çerçevelerden dolayı ben tercih etmezdim. 2. el garantili iPhone 12 ya da sıfır Samsung S22 bakabilirsiniz. iPhone cihazlar pahalı olsa da avantaj olarak uzun yıllar destek alıyorlar ve 2.elde fiyatları aşırı düşmüyor. Benim ios platformunun en sevdiğim yanı ise ekosistemi ve uygulamların daha optimize çalışması.

iPhone 11 günlük kullanım için hala çok iyi olsa da bence ekran kalitesi ve çerçevelerden dolayı ben tercih etmezdim. 2. el garantili iPhone 12 ya da sıfır Samsung S22 bakabilirsiniz. iPhone cihazlar pahalı olsa da avantaj olarak uzun yıllar destek alıyorlar ve 2.elde fiyatları aşırı düşmüyor. Benim ios platformunun en sevdiğim yanı ise ekosistemi ve uygulamların daha optimize çalışması.

Aynen foruma Safari'den giriyorum gayet akıcı ve kullanışlı ama öküz gibi şarj yiyor. Mobil uygulama keşke AppStore'a da gelse.

Kendim 11 kullanıyorum 6 ayda pili %91'e düştü. Telefon güzek canavar fakat 18-19K etmez bence. Ekranı falan on numara. Son olarak alma bence 18K'lık bir özellik yok telefonda 8 Plus'ın Faceİd olanı.
hocam pil sağlığı telefonu nasıl kullandığınla alakalı. Bende iphone 11 sahibiyim 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum şimdi kontrol ettim pil sağlığım %98

hocam pil sağlığı telefonu nasıl kullandığınla alakalı. Bende iphone 11 sahibiyim 1 yılı aşkın süredir kullanıyorum şimdi kontrol ettim pil sağlığım %98

Teknik serviste öyle dedi zaten kullanımla alakalı dedi kaskoya vereceğim zaten değiştirsinler. Koskoca Apple şu batarya olayını 10 yıldır çözemedi ya helal olsun.

Zaten şarjı Safari yiyor foruma gireceğim diye sarj falan kalmıyor. Foruma giremedikten sonra da bi anlamı yok.

Dosya Ekleri

• 532E30B9-F626-4E6C-9FF1-F32BFBBD2CE8.png
    532E30B9-F626-4E6C-9FF1-F32BFBBD2CE8.png
    104,6 KB · Görüntüleme: 30
Arkadaşlar son durum olarak S21FE ve iPhone 11 arasında kaldım. Daha karar veremedim ama iPhone alırsam pişman olucağımı düşünmüyorum, 5 yıldır iPhone 7 kullanıyorum bu sene kullanılmayacak duruma geldi ama S21 gözüme bayağı güzel gözüktü kararsız kaldım.

Geri
Yukarı