iPhone 11 alınır mı?

mehmett.dg.n

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
laptop: RTX 3050(85 Watt) Ryzen 5 5500U 8 GB Ram 512GB SSD
Merhaba dostlar, malum 2024 yılına gireceğiz ve bütün telefonlar bilgisayarlar kısaca her ürüne veya eşyaya zam gelecek. Babam üniversite kazandığım için iPhone 11 alacak ama 2024 yılında iPhone 11 alınır mı veya daha iyi bir telefon var mı? Beni aydınlatırsanız sevinirim, teşekkür ederim.

Merhaba dostlar, malum 2024 yılına gireceğiz ve bütün telefonlar bilgisayarlar kısaca her ürüne veya eşyaya zam gelecek. Babam üniversite kazandığım için iPhone 11 alacak ama 2024 yılında iPhone 11 alınır mı veya daha iyi bir telefon var mı? Beni aydınlatırsanız sevinirim, teşekkür ederim.
Hayır iPhone almayın aynı fiyata çok daha iyi performans veren Androidler var.

Asla tavsiye etmiyorum. Iphone 11 kullanıcısıyım, 3 sene oldu memnunum ama çok eksiği var. Ha ben telefon değiştireceğim tekrar Iphone'a yükselteceğim ama 11 kesinlike önermem. Alacaksan en kötü 12 al 3K felan fark var ama ikna edebilirsen babanı 13'e çıkmaya çalış derim.

Merhaba dostlar, malum 2024 yılına gireceğiz ve bütün telefonlar bilgisayarlar kısaca her ürüne veya eşyaya zam gelecek. Babam üniversite kazandığım için iPhone 11 alacak ama 2024 yılında iPhone 11 alınır mı? Veya daha iyi bir telefon var mı? Beni aydınlatırsanız sevinirim, teşekkür ederim.

Dün 11 kullanan arkadaşımla takıldım. Şarjı su gibi gidiyor sırf şarj için alınmaz. Bütçe varsa 13 ve üstü alınmalı yoksa Android'e yönelinç

Şu an 11 Pro kullanıyorum. 1 Senedir elimde, yurtdışından aldım. Yani tahminim 2-3 sene daha götürür beni, ondan sonra iPhone 8'e döner ya da 6s filan.

Alınmaz normal şartlarda ama piyasanın çok çok altında ucuz bir fiyata bulabilirsen neden olmasın?

Merhaba dostlar, malum 2024 yılına gireceğiz ve bütün telefonlar bilgisayarlar kısaca her ürüne veya eşyaya zam gelecek. Babam üniversite kazandığım için iPhone 11 alacak ama 2024 yılında iPhone 11 alınır mı? Veya daha iyi bir telefon var mı? Beni aydınlatırsanız sevinirim, teşekkür ederim.

Alınmaz zaten büyük ihtimal iOS 18 güncellemesini almaz.

Geri
Yukarı