Çözüldü iPhone 11 Bluetooth'a bağlanınca çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ArdaCanx58

Yoctopat
Daha fazla  
iPhone 11 telefonumda müzik dinlerken Bluetooth bir anda kulaklıkla bağlantıyı kesti ve Bluetooth'a nerede girsem orası çöküyor ayarlardan girince çöküyor denetim merkezinden girince de telefon hiç kullanılmıyor, orada donup kalıyor telefonunda kapanması uzun sürüyor. Hiç başıma gelmemişti bu hata sebebini bilen var mı?

Çözüm
Ses açma-kısma tuşuna sırayla basıp hemen sonrasında güç tuşuna basılı tutabilir misiniz. Telefon yeniden başlayacak sonrasında tekrar deneyin.

Apple logosu gelene kadar beklemeniz gerekiyor güç tuşuna basınca.
Ses açma-kısma tuşuna sırayla basıp hemen sonrasında güç tuşuna basılı tutabilir misiniz. Telefon yeniden başlayacak sonrasında tekrar deneyin.

Çözüm
Ses açma-kısma tuşuna sırayla basıp hemen sonrasında güç tuşuna basılı tutabilir misiniz? Telefon yeniden başlayacak sonrasında tekrar deneyin.

Onu yaptım düzeldi ama sebebini merak ediyorum telefonda arızamı var çünkü ses açma kapama tuşuna basıp güç tuşuna bastım telefon kapanır gibi oldu ama kapanmadan geri açıldı o hatada düzeldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı