iPhone 11 hâlâ alınır mı?

Dostum ben 11 alacaktım fakat sonradan 12 alma kararına vardım.
Şöyle söyleyeyim, zaten en büyük farklardan birisi ekran. 11'de LCD varken 12'de OLED bir ekran var ve ben deneyimledim bayağı bir fark ediyor. Ayrıca 11'in ekranına göre 12'nin ekranında ceramic Shield var, ekran ve arka camın 4 kat daha dayanıklı olmasını sağlıyor. Diğer farklar bana göre o kadar büyük değil en büyük farklar bunlar. Ben bunları dikkate alarak 12 aldım, sana da 12 almanı tavsiye ederim çok memnunum.

Hocam ne zaman aldın be kaç TL'ye aldın 2021 de sıfırı 12K fiyatı vardı şimdi 15 k falan ben 2. düşünüyorum kaça satarlar 2. el iPhone 12.
Fiyatına baktım 17.600 TL 2. el de pahalıdır.

Samsung S22 alırım yine 11'den daha iyidir. 11'in ekranı gerçekten çok kötü.

Samsung'lar da çabuk eskiyor yazılımını kesiyorlar bir zaman sonra kasıyor bir de Android sevmiyorum yani Xiaomi de kullanışını falan sevmiyorum.

@axlezolt hocam sıfıra baktım iPhone 12 için çok pahalı 2. el de pahalı. S22 kullanışlı arayüzü bana çok kötü geliyor aynı şekilde Xiaomi'lerde. iPhone 11 sıfıra baktım 13 binlerde 2. el sıfırından daha pahalı ilginç nasıl piyasaysa.

Son düzenleme:
Hocam ne zaman aldın be kaç TL'ye aldın 2021 de sıfırı 12K fiyatı vardı şimdi 15 k falan ben 2. düşünüyorum kaça satarlar 2. el iPhone 12.
Fiyatına baktım 17.600 TL 2. el de pahalıdır.

Samsung'lar da çabuk eskiyor yazılımını kesiyorlar bir zaman sonra kasıyor bir de Android sevmiyorum yani Xiaomi de kullanışını falan sevmiyorum.

@axlezolt hocam sıfıra baktım iPhone 12 için çok pahalı 2. el de pahalı. S22 kullanışlı arayüzü bana çok kötü geliyor aynı şekilde Xiaomi'lerde. iPhone 11 sıfıra baktım 13 binlerde 2. el sıfırından daha pahalı ilginç nasıl piyasaysa.
Hocam ben mediamarkt'dan aldım 16.500'e, işte kasko yaptırdım bir de adaptörle 20k'ya geldi bana. Bütçen el veriyorsa 12 al bence.

11 kullanıcısı olarak değmez diye düşünüyorum. Ben olsam iphone se 3 alırdım eğer benim gibi telefondan video / film / oyun tarzı işlevleri kullanmıyorsan. Ama sonuçta Iphone ve daha en az 3 senesi olan bir telefon güncelleme açısından. O yüzden alacaksan son dönemler yoksa gene fiyatlar artacak bence :D

Pro'ya da Pro Max alınabilir.

Mantıklı geldi hocam 2. el uygun fiyata bakacağım teşekkürler.

11 kullanıcısı olarak değmez diye düşünüyorum. Ben olsam iPhone SE 3 alırdım eğer benim gibi telefondan video / film / oyun tarzı işlevleri kullanmıyorsan. Ama sonuçta iPhone ve daha en az 3 senesi olan bir telefon güncelleme açısından. O yüzden alacaksan son dönemler yoksa gene fiyatlar artacak bence :D

Pro bakabilirim hocam. Oyun oynamıyorum 1 tane var düşük bir oyun o kadar yani bir de kullanışını seviyorum bu kadar.

Hepinize teşekkür ederim fikirleriniz için.

Mantıklı geldi hocam 2. el uygun fiyata bakacağım teşekkürler.

Pro bakabilirim hocam. Oyun oynamıyorum 1 tane var düşük bir oyun o kadar yani bir de kullanışını seviyorum bu kadar.

Hepinize teşekkür ederim fikirleriniz için.
Iphone 11 0 fiyatına bi en az 4-5K koyman lazım ki eli yüzü düzgün bir pro alasın hatta daha fazla bile koyman gerekebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı