iPhone 11 hâlâ alınır mı?

• Konuyu başlatan w1B
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 2B
Bütçe
16K-17K arası

w1B

Hectopat
Selam,
Elimde Samsung Galaxy S7 Edge var ve telefon iyice kötüye gidiyor. Sizce şu an iPhone 11 alsam S7 Edge yerine, mantıklı olur mu? 3 yıl oldu diye biliyorum telefon çıkalı ve ilk defa iPhone bir cihaz kullanacağım. Ama şöylede bir durum var. Bu yıl eylül Ekim aylarında yurt dışına gidebilme gibi bir ihtimalim var. Yani ağustos civarı da telefonu satabilir miyim satmak istesem? Ne yapmak mantıklı sizce?
İlginiz için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk defa kullanacak olmanız çok önemli değil gündelik işlerde üç aşağı beş yukarı aynı olur zaten sadece performanstan yana sıkıntı çektiyseniz o ortadan kalkar. Yoksa çok karmaşık falan gelmez kullanırsınız rahatça. iPhone Türkiye'de her zaman alıcı bulur satmaktan yana sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. S7 Edge'i değiştirmek baya mantıklı da iPhone 11 ile değiştirmek biraz ödeyeceğiniz paraya bağlı. Çünkü yüklü bir miktar ise alternatifler çoğalır mantıken.

Günümüzde gayet akıcı ve güncel bir telefon. Ekran dışında üzmez.

İlk defa kullanacak olmanız çok önemli değil gündelik işlerde üç aşağı beş yukarı aynı olur zaten sadece performanstan yana sıkıntı çektiyseniz o ortadan kalkar. Yoksa çok karmaşık falan gelmez kullanırsınız rahatça. iPhone Türkiye'de her zaman alıcı bulur satmaktan yana sorun yaşayacağınızı sanmıyorum. S7 Edge'i değiştirmek baya mantıklı da iPhone 11 ile değiştirmek biraz ödeyeceğiniz paraya bağlı. Çünkü yüklü bir miktar ise alternatifler çoğalır mantıken.
Yani şuanda 17K civarında 128GB'lık modelin fiyatı sıfır olarak.

Günümüzde gayet akıcı ve güncel bir telefon. Ekran dışında üzmez.
Kaç yıl daha gider sizce?

Amacınız sosyal medya ise daha uygun fiyata daha iyisini yapan bile var. Gereksiz fiyatlandırma, kötü ekran, eski telefon. Fiyatına değmeyecek bir ürün.

Geri
Yukarı