iPhone 11 hâlâ alınır mı?

• Konuyu başlatan w1B
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 2B
Bütçe
16K-17K arası
Çok iyi değilim ürün satma vs. işlerinde. O yüzden kolay olsun istiyorum.

İkisi de aynı fiyat. Ama iphone'nun 64GB'lık modeli daha uygun fiyat olarak.
(Edit: Hatta 1K daha fazla S22)
Aradaki 1k farka değer. Sırf Apple diye iphone 11 alınmaz. Artık yaşlandı.

Amacınız sosyal medya ise daha uygun fiyata daha iyisini yapan bile var. Gereksiz fiyatlandırma, kötü ekran, eski telefon. Fiyatına değmeyecek bir ürün.

iPhone'dan daha kaliteli Instagram'a fotoğraf/video yüklediğin bir uygulama söyler misin şu ana kadar denk geldiğim Android kullancıları piksel piksel fotoğrafları görüyorum bunun yüzünden en az 100kişi takipten çıkmışımdır. Göz zevkimi bozuyor Ahmet'in Mehmet'in X marka cihazla attığı fotoğraf/video.

bunun yüzünden en az 100kişi takipten çıkmışımdır. Göz zevkimi bozuyor Ahmet'in Mehmet'in X marka cihazla attığı fotoğraf/video.
Şakaysa komik, değilse daha komik. Psikoloğa görünmenizi tavsiye ederim.
Apple'larla daha net medya paylaşıldığı doğru, o apayrı bir konu.

iPhone'dan daha kaliteli Instagram'a fotoğraf/video yüklediğin bir uygulama söyler misin şu ana kadar denk geldiğim Android kullancıları piksel piksel fotoğrafları görüyorum bunun yüzünden en az 100kişi takipten çıkmışımdır. Göz zevkimi bozuyor Ahmet'in Mehmet'in X marka cihazla attığı fotoğraf/video.
Haklısınız fakat sosyal medya sadece instagram'dan ibaret değil. Sırf instagram için 60hz, 720p bir panel kullanmak hem göz sağlığım açısından hem göz zevkim açısından da iyi değil. İnsanların ne gördüğü değil, benim ne gördüğüm önemli.

Alabilirsen 12 al, 11 o parayı haketmiyor. EasyCep'den alan arkadaşım var. Sıfır olmasa da sorunsuz bir cihazı taksitle almış oldu.

Alabilirsen 12 al, 11 o parayı haketmiyor. EasyCep'den alan arkadaşım var. Sıfır olmasa da sorunsuz bir cihazı taksitle almış oldu.
Güvenilir midir? Benimde karşıma çıkıp duruyor reklamları.

Haklısınız fakat sosyal medya sadece instagram'dan ibaret değil. Sırf instagram için 60hz, 720p bir panel kullanmak hem göz sağlığım açısından hem göz zevkim açısından da iyi değil. İnsanların ne gördüğü değil, benim ne gördüğüm önemli.
Yani yaklaşık 2 yıl sonra falan elimden çıkarması kolay olur mu S22'yi?

Şakaysa komik, değilse daha komik. Psikoloğa görünmenizi tavsiye ederim.
Apple'larla daha net medya paylaşıldığı doğru, o apayrı bir konu.

Bu yorumu yapana kadar 3 tane daha Android telefon markası spawnlandı.

Güvenilir midir? Benim de karşıma çıkıp duruyor reklamları.

EasyCep'e yanaşma iPhone 11'in 0'ı alınmaz onun yerine 12 tercih edin.

Geri
Yukarı