iPhone 11 mi, 12 mi?

iPhone 12 derim. Ama daha ucuzu istenirse iPhone 11 de üzmeyecektir. Ama şarj konusunda üzecektir. Ben şu anda POCO X3 GT kullanıyorum. Şarj konusunda çok iyi 67W hızlı şarkıda var içinde. Kamera konusunda çok iyi ama yakınlaştırıldığında sanki biraz tuhaf geliyor ama 64MP modunda çok güzel fotoğrafları var.

iPhone 12 derim. Ama daha ucuzu istenirse iPhone 11 de üzmeyecektir. Ama şarj konusunda üzecektir. Ben şu anda POCO X3 GT kullanıyorum. Şarj konusunda çok iyi 67W hızlı şarkıda var içinde. Kamera konusunda çok iyi ama yakınlaştırıldığında sanki biraz tuhaf geliyor ama 64MP modunda çok güzel fotoğrafları var.
Neden şarj konusunda üzsün?

4 aydır İphone 11 kullanıyorum. Şarj konusunda çok memnunum.

Geçen ay yurtdışına gittim, bütün gün fotoğraf ve video çektim. Sosyal medya kullandım. Yanımda powerbank götürmeme rağmen dışarıda hiç bir zaman powerbank ihtiyacı duymadım. Sabah 9'da evden çıkıp akşam 10'a kadar dışarıdaydım. Aktif bir şekilde fotoğraf, video, sosyal medya, facetime kullanmama rağmen akşam 10'da eve geldiğimde şarjım 23'tü.

Not: Güç tasarrufu modunda kullanıldı.

Şarj konusunda üzeceğini düşünmüyorum. Herkesin kullanımı farklıdır tabi. Bütün gün oyun oynayan adama 10.000 mah'lık telefonda yetmez.

Sorunuzun cevabı: Bütçe varsa tabi ki 12 çok daha mantıklı. Yeni model her zaman iyidir.

Neden şarj konusunda üzsün?

4 aydır iPhone 11 kullanıyorum. Şarj konusunda çok memnunum.

Geçen ay yurt dışına gittim, bütün gün fotoğraf ve video çektim. Sosyal medya kullandım. Yanımda powerbank götürmeme rağmen dışarıda hiçbir zaman powerbank ihtiyacı duymadım. Sabah 9'da evden çıkıp akşam 10'a kadar dışarıdaydım. Aktif bir şekilde fotoğraf, video, sosyal medya, FaceTime kullanmama rağmen akşam 10'da eve geldiğimde şarjım 23'tü.

Not: Güç tasarrufu modunda kullanıldı.

Şarj konusunda üzeceğini düşünmüyorum. Herkesin kullanımı farklıdır tabii. Bütün gün oyun oynayan adama 10.000 MAh'lık telefonda yetmez.

Sorunuzun cevabı: Bütçe varsa tabii ki 12 çok daha mantıklı. Yeni model her zaman iyidir.

Yani ben o açıdan düşünerek aslında söyledim. Benim telefon normal bir şekilde kullan bütün günü çok rahat çıkarıyor 16-18 saat kullanım sonucunda %35-40 civarı şarj kalıyordu. Instagram fotoğraf çekimi vesaire. (sabah 8 akşam 24 1 civarında şarja takıyorum.)

Şu an mesela World of Tanks oyununa bayağı taktım 3 saat oynuyorum % 10'dan fazla şarj gitmiyor.

Geri
Yukarı