iPhone 11 mi Samsung S20 mi?

Arkadaşım S20 almıştı. Ben de bakmıştım güzeldi hızı, kamerası vs. Ama ekran yanması gibi bir şey çıktı birkaç gün önce. Yani twittera girse bile instagram logosu beliriyor hafif. Beyaz ekranda daha çok belli oluyor. Servise yolladı ama değişim yapılmış değil henüz. Değişim olacak mı o da belirsiz.

Arkadaşım S20 almıştı. Ben de bakmıştım güzeldi hızı, kamerası vs. Ama ekran yanması gibi bir şey çıktı birkaç gün önce. Yani twittera girse bile instagram logosu beliriyor hafif. Beyaz ekranda daha çok belli oluyor. Servise yolladı ama değişim yapılmış değil henüz. Değişim olacak mı o da belirsiz.
Samsung için değil de Amoled ekranlardaki genel bir problem o.

iPhone kullananların %80'i telefonu zenginlik objesi olarak görüyor ve kesinlikle Android kullanmam diyor. Oysa ki Android daha özgür ve yüksek sınıf telefonlar iPhone'u ezip geçiyor. Karşılaştırmalardan da görüldüğü gibi, S20 üstün bir telefon. Çok paraya daha kötü donanım kullanmaktansa az paraya daha iyi donanımı olan S20 alınmalıdır.

İphone 11 ve o kalın çerçevesi ip11 yerine xs tercih ederim benim alma durumum olsa baya klas kalıyor :D 2 cihaza gelirsek bence burada beklentilerinize göre tercih yapmalısınız. Bu 2 cihazda üst seviye cihaz ve performans konusunda sizi üzmez. Uzun vadede düşünüyorsanız iphone 11 sizi daha memnun eder bence. Kamera ile çok haşır neşir isenizde iphone a yönelmelisiniz. 2.elde yıllar sonra satmaya karar verdiğinizde iphone tercih ederseniz çok daha karlı çıkarsınız. Android tarafında ise birçok özelleştirme ile daha özgür bi kullanıcı deneyimi yaşarsınız. Tercih beklentilerinize göre size kalmış :D
Klasik amoled yanığı :D teknoloji şans işi en üst seviye cihazda alsanız size denk gelebiliyor maalesef.

Geri
Yukarı